Huawei P50 Pro yüksek çözünürlüklü renderlarla gösterildi

0

Huawei’nin birkaç ay içinde tanıtacağı P50 serisi yeni renderlar ile tekrardan gündeme geldi. Bu kez de Huawei P50 Pro’nun tasarımı gösterildi.

Geçtiğimiz günlerde düzenlediği etkinlik ile yeni HarmonyOS işletim sistemini duyuran Huawei, son olarak da P50 serisinin tasarımını doğrulayan kısa bir teaser paylaştı. Ancak bu etkinlik sonrasında da sızıntılar yine dur durak bilmedi. Bu kez de kaynaklar, Huawei P50 Pro modeline ait yüksek çözünürlüklü render görüntülerini paylaştı.

Huawei P50 Pro yeni görselleriyle tasarımını bir kez daha gösterdi

Çinli üretici lansmana doğru yaklaşırken sızıntıların sayısı da epey arttı. Cihazların tasarımı özellikle şirketin paylaştığı teaser sayesinde biraz da olsa netlik kazandı. Ancak bugün sızdırılan render görüntüleri de telefonun tüm ayrıntılarını detaylarıyla ortaya koyuyor.

Yukarıdaki görüntülere göre Huawei P50 Pro; siyah, beyaz, mavi-yeşil ve altın renk seçenekleriyle satışa sunulacak. Öte yandan render görüntüleri arka tarafta Leica kameraların varlığını onaylıyor ve oval bir modüle yer verileceğini de tekrar gösteriyor. Lens dizilimi olarak ise P50 Pro, oval modülün üst tarafında ana kamerayı, alt tarafında ise diğer yardımcı sensörleri barındıracak. Kameraların çözünürlüğü hakkında ise belirsizlikler hala sürüyor.

Öne çıkan raporlara göre Huawei P50 serisinin lansmanı, Temmuz ayında gerçekleştirilecek bir etkinlikte düzenlenecek. Şirket amiral gemisi modellerine ek olarak yeni Huawei MatePad Pro ve MatePad Pro 11 tabletlerini de piyasaya sürebilir.

 

Cevap bırakın