Huawei Nova 5 Pro basın görselleri yayınlandı!

0

Huawei Nova 5 serisinin tanıtımına kısa bir süre kala, şirket serinin üst segment modeli Huawei Nova 5 Pro‘nun basın görselini yayınladı. Özellikle dörtlü kamera kurulumu ile dikkatleri çeken model, performans açısından da oldukça iddialı özelliklerle satışa sunulacak.

Huawei Nova 5 Pro tasarımı belli oldu!

21 Haziran tarihinde Çin‘de tanıtılacak olan Huawei Nova 5 serisi, farklı segmentlerde pek çok kullanıcıya ulaşmayı hedefliyor. Huawei tanıtıma bir hafta kala serinin en üst segment ürünü Nova 5 Pro modeline ait basın görsellerini yayınladı.

Yayınlanan görsellere baktığımızda ön tarafta oldukça yüksek bir ekran / kasa oranın bulunduğunu görüyoruz. Parmak izi okuyucusunun ekran içinde konumlandırıldığı model, ön kamerayı ise çentik içerisinde barındırıyor. Bununla birlikte arka tarafta bulunan dörtlü kamera kurulumu ise oldukça dikkat çekiyor. Ayrıca şirket kameranın kalitesini arttırmak için yapay zekadan faydalanıyor.

Huawei Nova 5 Pro özellikleri nasıl olacak?

Şu an için resmi olarak tanıtılmayan modelin bazı özellikleri daha önceden sızdırılmıştı. Sızdırılan özelliklere göz attığımızda modelin, 48 MP arka ve 32 MP ön kameraya ev sahipliği yaptığını görüyoruz. İşlemci tarafında şu an için detaylar bilinmese de 8 GB RAM ile destekleneceğini biliyoruz. Bununla birlikte 128 GB ve 512 GB depolama alanları da, kullanıcılara tercihi olarak sunulacak.

Cevap bırakın