Huawei Next-Image Awards 2020 ödülleri ile dikkat çekiyor

0

Benzersiz anları yakalamayı seviyorsanız, çektiğiniz fotoğrafları Huawei Next-Image Awards 2020’ye gönderen fotoğraf tutkunları arasında yerinizi alabilirsiniz…

Fotoğrafların benzersizliği, bireysel bakış açısının gerçekliği algılayarak onu gösterebilmesinde saklı. Kamera merceği, etrafımızdaki dünyayı kişisel ve benzersiz bir şekilde göstermemizi sağlayan bir prizma. Her fotoğrafçının kendine has tarzı ve fotoğraf çekme tekniği var. Fakat hepsinin ortak noktası estetik ve güzelliğe olan tutkusu. Huawei Next-Image Awards 2020’nin amacı, mobil fotoğrafçılık hayranlarını bir araya getirerek topluluk oluşturmak ve global yetenekleri keşfetmek.

Yarışmaya katılım için belirlenen son tarih 31 Temmuz 2020.

31 Temmuz 2020 tarihine kadar tüm Huawei akıllı telefon kullanıcılarının katılabileceği global yarışma, katılımcıların yaratıcılıklarını tüm dünya ile paylaşabilecekleri toplamda 5 kategoriden oluşuyor:

  • 1. Yüzler, telefonun porte modunu kullanarak yaratıcı bir şekilde çekilen fotoğrafların yükleneceği kategori.
  • 2. İyi Geceler, düşük ışıkta Huawei telefonların eşsiz gece modunu kullanarak yakalanan gece manzaralarını yükleyebileceğiniz kategori.
  • 3. Merhaba Hayat! kategorisinde, günlük hayatta kullanıcıları etkileyen duygusal veya ilham verici bir sahneyi anlatan fotoğraflar yer alacak.
  • 4. Yakın Uzak kategorisinde, Huawei telefon kameralarında telefoto lens, süper geniş açılı lens ya da makro çekim lensi gibi özellikleri kullanarak yeni bir deneyim yakalanan fotoğraflara yer verilecek.
  • 5. Öykücü kategorisinde yarışacak olanlar en az 3 en fazla 9 fotoğraf ile bir hikayeyi anlatacaklar.

İşte ödüller…

Büyük Ödül: Yılın fotoğrafçısı (3 katılımcı)

10.000 USD para ödülü

Huawei P40 Pro (8 GB + 256 GB) akıllı telefon

Elektronik ödül sertifikası

Kategorinin En İyileri (15 Katılımcı)

1.000 USD para ödülü

Huawei P40 Pro (8 GB + 256 GB) akıllı telefon

Elektronik ödül sertifikası

Umut Vadedenler (50 katılımcı)

Huawei P40 Pro (8 GB + 256 GB) akıllı telefon

Elektronik ödül sertifikası

Mansiyon Ödülleri (5 katılımcı)

Huawei P40 Pro (8 GB + 256 GB) akıllı telefon

Elektronik ödül sertifikası

Cevap bırakın