Huawei Enjoy 8 göründü

0

Yakında tanıtılması beklenen Android işletim sistemine sahip akıllı telefon modeli Huawei Enjoy 8’e ilişkin bazı detaylar kamuoyuna yansıdı. İşte o iddialı özellikler…

Huawei’nin sonraki akıllı telefon modellerinden biri olması beklenen Enjoy 8’e dair bazı teknik detaylar ve tasarım özellikleri, resmi sertifikasyon kayıtlarının basına sızmasıyla ortaya çıktı.

İlk kez 2016 yılı sonunda Huawei Enjoy 6 adıyla gelen seri, daha sonra 2017’de Enjoy 7’yle devam etmişti. Sıradaki model ise Huawei Enjoy 8…

Sertifikasyon kayıtlarında açıklık kazanan Enjoy 8’in LDN-TL10 ve LDN-AL20 model isimleriyle listendiği görülüyor. Alt-orta segmentte yer alacak modelin biri daha düşük saat hızı, RAM ve hafıza kapasitesi sunan iki ayrı varyasyon halinde sunulacağı anlaşılıyor.

Bununla birlikte Huawei Enjoy 8, 1440 x 720 piksel çözünürlük değerine sahip 5.99 inç ekran, 1.4 GHz işlemci, 3 GB/4 GB RAM, 32 ve 64 GB depolama alanı özellikleri öne çıkacak.

Çift arka kamerayla geliyor

2900 mAh pil kapasitesiyle gelecek cihazın segmenti açısından dikkat çeken bir ekstra olarak arka kısmında 20 + 13 MP’lik çift kamera bulunacak. Önde ise yine 8 MP’lik iddialı bir diğer kamera.

Parlak metal gövdesi, 155 gram ağırlık, 158.3 x 76.7 x 7.8mm ölçüler ve dört renk seçeneği ise diğer detaylar… Renkler şöyle; şampanya altını, roze altın, siyah ve mavi.

Cihazın tanıtım tarihi henüz netlik kazanmasa da, uzun bir bekleyişin söz konusu olmadığı tahmin ediliyor. Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

 

Cevap bırakın