HONOR, amiral gemisi Magic4 serisini Barcelona’da tanıttı

0
HONOR’un yeni amiral gemisi telefon serisi Magic4, yepyeni akıllı saat modeli HONOR Watch GS 3 ve vücut ısısı ölçümü yapabilen akıllı kulaklığı HONOR Earbuds 3 Pro, Mobil Dünya Kongresi’nde meraklılarıyla buluştu. 
 
Küresel akıllı cihaz üreticisi HONOR, Barcelona’da düzenlenen Mobil Dünya Kongresi’nde yepyeni premium ürünlerini görücüye çıkardı. HONOR Magic4 ve HONOR Magic4 Pro’dan oluşan HONOR Magic4 Serisi, HONOR’un amiral gemisi akıllı telefon serisinin en son üyesi olarak öne çıktı. HONOR ayrıca akıllı yaşam ürünleri portföyünü güçlendiren yeni HONOR Watch GS 3 ve HONOR Earbuds 3 Pro modellerini de tanıttı.
HONOR Device Co, Ltd. CEO’su George Zhao, “HONOR’da her zaman kullanıcılar için en iyi ürün deneyimini yaratmak için çalışıyoruz. Premium HONOR Magic Serimiz, yenilikçi teknolojimizin somut bir örneği olarak öne çıkıyor. Tasarım, ekran, kamera, performans ve güvenlikte mükemmelliği yeniden tanımlayan yeni HONOR Magic4 Serisi dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılara büyüleyici bir deneyim sunmaya hazırlanıyor” dedi.

Snapdragon 8 Gen 1 destekli yeni HONOR Magic4 Serisi 
En yeni Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 5G Mobil Platformu ile donatılan HONOR Magic4 Serisi, kullanıcılara rakipsiz güç ve performans sağlıyor. Sektör lideri Qualcomm 7. Nesil Yapay Zeka Motoru ve Cortex-X2 CPU Mimarisi ile desteklenen yeni seri, bir önceki nesle kıyasla CPU performansını yüzde 20, GPU performansını yüzde 30 ve AI yeteneklerini yüzde 300 oranında artırmasıyla dikkat çekiyor. HONOR Magic4 Serisi, 8 GB RAM ve 256 GB depolama ile geliyor.
HONOR Magic4 Serisi, GPU Turbo X ile mobil oyunlara sektördeki ilk AI Super Rendering teknolojisini getiriyor. Bu şekilde daha az ısı üretip gecikmeyi azaltırken, olağanüstü yüksek kare hızı ve ağ bağlantısı sunuyor.

Dört kavisli ekrana sahip simetrik tasarım
 
HONOR Magic4 Pro, sürükleyici bir izleme deneyimi ve rahat bir tutuş sağlayan 6.81 inç LTPO Dört Kavisli Ekran ve ultra ince çerçevelerle geliyor.
Akıllı telefonun ekranı 1,07 milyara kadar renk görüntüleyebiliyor ve yüzde 100 DCI-P3’ü destekleyerek sinemada görüldüğü gibi daha keskin, daha gerçekçi renkler ve daha canlı bir oyun deneyimi sağlıyor. HDR 10+ video kaynağı ile HONOR Magic4 Pro’da görüntülenen her kare daha canlı görünüyor.
Cevap bırakın