Honor 9X özellikleri göründü

0

Gelen yeni bilgilere göre yakın zaman içerisinde duyurulması beklenen Honor 9X,son derece iddialı bir model olacak. İşte detaylar…

Bir Huawei alt markası olan Honor’ın yakın zaman içerisinde duyurulması beklenen akıllı telefon modeli 9X ile ilgili yeni bilgiler basına yansıdı.

Buna göre Honor 9X özellikleri ile son derece iddialı bir model olacak. Cihazda LCD ekran boyutunun 6.5 inç-6.7 inç olacağı kaydedilirken, 7 nm mimarisi ile geliştirilen Kirin 980 işlemcisinden gücünü alacağı belirtiliyor. Merak edilen konuların başında Honor 9X kamera özellikleri geliyor, bu noktadaki detaylar da dikkat değer…

Honor 9X’in 24 MP + 8 MP + 2 MP kamera sistemiyle geleceği iddia ediliyor. Bu noktada kameraların sırasıyla ana kamera-ultra geniş açı ve derinlik sensörü özellikleri ile sıralanacağını belirtmek mümkün.

3 farklı seçenekle gelecek…

Hızlı şarj destekli 3750 mAh pil kapasitesi, 6 GB RAM + 128 GB – 8 GB RAM + 128 GB – 8 GB RAM + 256 GB depolama alanı opsiyonları, Android Pie işletim sistemi diğer öne çıkan özellikleri olabilir. Şu an için kesinleşmeyen bu detayların doğruluğu akıllı telefonun önümüzdeki süreçte gerçekleştirilecek lansmanı ile netlik kazanacak.

Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

NOT: Görsel temsilidir.

Cevap bırakın