Heyecan verici Galaxy A91 özelliği doğrulandı

0

Samsung, yakın zamanda düzenlediği etkinliği ile Note ailesinin en yeni üyelerini görücüye çıkardı. Galaxy Note 10 ve Galaxy Note 10 Plus lansmandan hemen sonra, ülkemiz de dahil olmak üzere birçok pazarda satışa çıktı. İki model farklı özellikleriyle yeni kullanıcılarını beklerken, Samsung cephesinden ilgi çekici bir haber geldi. Galaxy Note 10 Plus modelinde bulunan 45W Süper Hızlı Şarj özelliği Samsung ailesinin bir başka modeli için de müjdelendi. Galaxy A91 özelliği doğrulandı.

45W şarj desteği Galaxy A91 özelliği olarak gelecek

Süper Hızlı Şarj desteğinin Note 10 Plus’ta kullanılacağı haberi telefonun lansmanından çok önce ortaya çıkmıştı. Bu haber tüm kullanıcıları heyecanlandırdı. Şimdi ise Galaxy A91 için benzer bir haber ortaya çıktı. 6.3 inçlik Galaxy Note 10 Plus modelinden sonra Galaxy A91 de 45W Süper Hızlı Şarj desteğine sahip olacak.

Şimdilik, Galaxy Note 10 Plus ve Galaxy Note 10 Plus 5G modellerinde olan bu özelliğin ilerleyen zamanda diğer Samsung Galaxy A91’e de ekleneceği Samsung Macaristan ekibi tarafından doğrulandı.

Samsung, A ailesi planlarında Galaxy A91’i 2020 yılına yazmış durumda. Galaxy A91 ailenin en büyüğü olacak. Ancak, markanın A serisi telefonlar orta seviye telefonlar olarak biliniyor. Durum böyle olunca, orta seviye bir telefona amiral gemisi telefon özelliği getirilecek olması şimdiden kullanıcıları heyecanlandırdı.

Tabii son bir hatırlatma yapmakta fayda var. Galaxy Note 10, 45W şarj desteğine sahip olmasına karşılık kutudan 25W bir adaptörle geliyor. 45W için ise ekstra bir adaptör satın almak gerekiyor. Galaxy Note 10 Plus, Galaxy A70 ve Galaxy A80 ile aynı adaptörü kullanıyor.

Cevap bırakın