GTA 6’yı işaret eden iş ilanı oyuncuları heyecanlandırdı

0

Rockstar Games yeni iş ilanı ile GTA severleri heyecanlandırdı. GTA 6 ile ilgili heyecanlı bekleyiş devam ederken, şirketin verdiği bir iş ilanı, oyun için önemli bir ipucu olarak değerlendirildi.

GTA 6 için stilist mi aranıyor?

GTA 5 çıktığı günden beri GTA 6 ile ilgili meraklı bekleyiş devam ediyor. Henüz Rockstar Games tarafından sır gibi saklanan oyun ile ilgili ortaya çıkan sızıntılar beklentilerin daha da artmasına neden oluyor. Son olarak, şirket tarafından verilen bir iş ilanı, GTA 6’ya yoruldu.

Rockstar Games, Edinburgh stüdyosunda çalışmak üzere Karakter Kostümü ve Dolap Stilisti için ilan verdi. Geçmiş dönemlerdeki modern sokak stillerini bilen ve giyimin toplumda oynadığı önemli rolünün farkında olan birini aradığını söyleyen şirket, GTA 6 için beklentileri de yükseltti.


Bu ilan GTA 6‘nın 80’li yıllarda geçeceğine dair sızıntıları desteklemesi açısından büyük önem taşıyor. Ancak, tabii ki bu ilan başka bir oyun için de verilmiş olabilir. Rockstar Games’in orta çağda geçen bir oyun üzerinde çalıştığı da biliniyor. Söz konusu ilan, bu oyun için de verilmiş olabilir.

Bu ihtimallerden hangisinin doğru olduğunu Rockstar Games tarafından resmi bir açıklama yapılmadıkça bilmek zor. Bu arada GTA 6’nın 6 Aralık 2019’da tanıtılmasının beklendiğini de belirtelim.

Cevap bırakın