Google Stadia için yeni etkinlik tarihi açıklandı

0

Açıklanan son etkinlik takvimine göre “Google Stadia” etkinliği, Gamescom’dan önceki bir tarih olan 19 Ağustos’ta düzenlenecek. İşte detaylar…

Google’ın çevrimiçi oyun servisi olan Stadia ile ilgili ilk duyurusunu geçtiğimiz Mart ayında yapmıştı. Daha sonrasında platformda bulunan abonelikler ve mevcut oyunlara ilişkin ilk etkinlik ise Haziran oyunda düzenlendi.

“Stadia Connect” adı verilen bu etkinlikte, önemli bilgiler aktarıldı. Verilen bu bilgiler arasında en dikkat çekenlerinden biri şüphesiz ki, hizmetin Kasım ayı itibariyle kullanıcılarla buluşması oldu. Kısa süre önce Google, yeni bir “Stadia Connect” etkinliğinin düzenleneceği müjdesini verdi…

Gamescom’dan önce planlanıyor

Dünya genelinde sıkı bir kitlesi olan video oyun fuarlarından Gamescom’un başlamasına yaklaşık iki hafta gibi kısa bir süre kaldı. Açıklanan son etkinlik takvimine göre ise; “Stadia” etkinliği Gamescom’dan önceki bir tarih olan 19 Ağustos’ta düzenlenecek. Önceki etkinliklerde olduğu gibi Google Stadia’nın resmi YouTube kanalı üzerinden canlı olarak yayın yapılacak ve bu sayede gelişmeler anbean takip edilebilecek.

Geçen etkinlikte oyun severler açısından en büyük hayal kırıklığı, beklenen oyun duyurularının yapılmamış olmasıydı. 19 Ağustos’taki etkinlikte ise Google’ın oyun çevrelerinin yüzünü güldürecek yeni detaylar sunması bekleniyor.

Cevap bırakın