Galaxy S21 FE duvar kağıtları sızdırıldı: İşte indirme linki

0

Samsung’un uzun süredir sızdırılan Galaxy S21 FE modeli, önümüzdeki aylarda gerçekleşecek bir lansmanda resmiyet kazanacak.

S21 serisinin bütçe dostu modeli olması beklenen Galaxy S21 FE, daha önce pek çok özellikleriyle sızdırılmıştı. Bunun yanı sıra cihazın CAD görselleri ve diğer detayları da önceki haberlerde paylaşıldı. Şimdi ise XDA geliştiricileri, Samsung’un yeni akıllı telefonuna ait resmi duvar kağıtlarını keşfetti.

Galaxy S21 FE resmi duvar kağıtlarını indirin

Güney Koreli üreticinin bütçe dostu amiral gemisi telefonu, tasarım olarak çok büyük değişikliklerle gelmeyecek. Cihazın mevcut S21 serisine benzeyeceği, ayrıca arka tarafında üçlü kamera kurulumu ile geleceği söyleniyor.

Samsung, S21 FE’nin tanıtım tarihini henüz açıklamadı. Ancak tüm sızıntılar ve ortaya çıkan resmi sertifika raporları, lansmanın artık çok da uzakta olmadığını gösteriyor. Cihazın tanıtım tarihi için artık geri sayım başlarken, XDA geliştiricileri ise sürpriz yaparak bu telefona ait resmi duvar kağıtlarını bulmayı başardılar.

Toplam 12 görüntüden oluşan duvar kağıtları, 1638 x 1638 çözünürlüğüne sahip. Bu duvar kağıtlarından ilk üçü, XDA’ya göre Samsung DeX duvar kağıdı ve yalnızca telefonunuz masaüstü modundayken kullanılabilir.

İşte Galaxy S21 FE’ye ait olan tüm duvar kağıtları:

 

Sizler de akıllı telefonlarınızda Galaxy S21 FE’nin duvar kağıtlarını denemek için, buraya tıklayarak karşınıza çıkan ekrandan indirme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra dosya yöneticisi, ya da galeri uygulamasına girerek dilediğiniz resmi cihazlarınıza uyarlayabilirsiniz.

Cevap bırakın