Galaxy S10 daha hızlı şarj desteğine kavuşacak!

0

Geçtiğimiz haftalarda tanıtımı yapılan yeni Galaxy S10 serisi, farklı tasarımı ve güçlü özellikleri ile dikkatleri çekmeyi başardı. Hızlı şarj konusunda rakiplerinin bir miktar gerisinde kalan Galaxy S10, yeni güncelleme ile aradaki farkı kapatmaya çalışacak. Açıklamalara göre Galaxy S10 hızlı şarj desteğini genişletecek.

Samsung Galaxy S10 hızlı şarj desteğini genişletecek!

Galaxy S10 serisi şu an için kablolu olarak 15W şarj desteğine sahip. Bununla birlikte aynı segmentteki rakip markalar, daha yüksek hızlarda şarj olma imkanına sahip. Samsung Çin Bölgesi Başkanı tarafından yapılan açıklamaya göre, şirket arada bulunan bu farkı kapatmak için yeni bir güncelleme hazırlığı yapıyor.

Galaxy S10 hızlı şarj

Yeni güncellemeyle birlikte Galaxy S10 modelleri 25W hızlı şarj desteğine sahip olacak. Bu destekle birlikte seriye ait modelleri daha hızlı bir şekilde şarj etmeniz mümkün olacak. Ayrıca yeni güncelleme sadece bu desteği de sunmayacak.

Yeni güncellemenin beraberinde getirdiği yeniliklerden birisi de kameraya yönelik olacak. S10 serisinin daha düşük ışıklarda daha kaliteli çekimler yapabilmeleri için kameraya süper gece modu eklenecek. Söz konusu güncellemeler birlikte mi yoksa ayrı ayrı mı gelecek şu an için bilinmiyor.

Ancak güncellemelerin Nisan ayı içerisinde kullanıcılara sunulacağını belirtelim. Bununla birlikte yeni 25W hızlı şarj desteğinden faydalanabilmek için, kutudan çıkan şarj adaptöründen farklı bir adaptör almanız gerekmekte.

Cevap bırakın