Galaxy Note 10 serisi Android 10 güncellemesi almaya başladı

0

Galaxy Note 10 modelleri için Android 10  güncellemesinin dağıtımına başlandı…

Akıllı telefon üreticilerinin en önemlilerinden olan Samsung, Kasım ayında Galaxy S10 serisine yönelik kararlı Android 10 versiyonunu sunmuştu. Güney Koreli firma, bu sefer de Galaxy Note 10 serisi için aynı güncelleme için düğmeye bastı.

Kasım ayında Samsung tarafından Galaxy S10 serisine yönelik kararlı Android 10 güncellemesi, One UI 2.0 arayüz versiyonuyla yayınlanmıştı. Firma bu kez, hem Galaxy Note10 hem de Note10+ cihazlara en yeni kararlı Android sürümünün dağıtımını başlattı.

Tüm kullanıcılar yakın zamanda güncellemeye merhaba diyecek…

Note 10 cihazlara hitap eden söz konusu güncelleme, 2020 yılının Ocak ayından itibaren yayınlanmaya hazırlanıyordu. Ancak beklenen tarihten daha erken sunulmaya başlanan kararlı Android 10 güncellemesi, kullanıcıların cihazlarında yavaş yavaş yerini alıyor. Şimdilik sadece One UI 2.0 beta programının Almanya’da bulunan üyelerine sunulan bu güncelleme, 145 MB boyutunda ve N97*FXXU1BSL7 sürüm numarasını taşıyor.

Galaxy Note 10 serisi cihazlardan birini kullanmakta olan ve şu an için kendisine güncelleme bildirimi gelmemiş olan kullanıcılar, Ayarlar > Sistem Güncellemeleri kısmına bakabilirler. Zaten Samsung, son güncellemesini dünyanın her yerindeki Note 10 sahiplerine önümüzdeki günlerde dağıtacak.

Cevap bırakın