Galaxy A82 5G güncelleme konusunda üzecek

0

Samsung’un ”A” serisine ekleyeceği yeni modeli Galaxy A82 5G, tanıtım tarihine doğru yaklaşırken şirketin resmi sitesinde ortaya çıktı.

Güney Koreli teknoloji şirketi Samsung, önümüzdeki günlerde yeni Galaxy A82 5G modeliyle karşımıza çıkacak. Aslında bu telefon geçtiğimiz ay Kore’de “Galaxy Quantum 2” olarak piyasaya sürülmüştü. Ancak şirket Global pazarlar için bunu farklı işlemciyle Galaxy A82 5G olarak karşımıza çıkaracak.

Samsung, döner kameralı A80 modeliyle ne yazık ki istediği satış rakamlarına ulaşamadı. Ancak üretici bu kez farklı bir tasarım ile yeni A82 5G modeliyle hünerlerini sergileyecek. Şimdi bu telefon lansmana doğru ilerlerken Samsung’un resmi sitesinde bir kez daha ortaya çıkıyor.

Galaxy A82 5G üç aylık programa dahil edildi

Samsung, güncelleme programına önümüzdeki günlerde piyasaya süreceği A82 5G modelini de dahil etti. Bu telefon, şaşırtıcı bir şekilde üç aylık güncelleme planına eklendi. Şirketin neden böyle bir şey yaptığı ise şu an bilinmiyor. Ancak daha düşük özellikteki Galaxy A52‘nin bile aylık planda yer alması şimdiden tartışmalara yol açtı.

Galaxy A82 5G üç aylık güncelleme planına dahil edildi

Teknik özellikler açısından A82 5G; 6.7 inç boyuta sahip OLED ekranla gelecek. Buna ek olarak cihaz, daha önce Galaxy Note 10’da bulunan Snapdragon 855 Plus yonga setinden güç alacak.

Kamera tarafında ise Samsung, bu telefonunda A80’de olduğu gibi döner mekanizmalı bir tasarıma yer vermeyecek. Cihazın kameraları sol arka köşede yer alacak. Ana kameranın çözünürlüğü ise 64 Megapiksel olacak.

 

Cevap bırakın