Fujifilm Instax Square SQ20 tanıtıldı

0

Fujifilm, yeni Instax kamerasını tanıttı… Yeni Instax Square SQ20 ile fotoğraf basabilir, video kaydı gerçekleştirebilirsiniz…

Fujifilm, merakla beklenen Instax Square SQ20 modelini tanıttı. Yeni Instax Square SQ20, fotoğraf baskısına ek olarak 15 saniyeye kadar video kaydı özelliği ile dikkat çekiyor.

İlgi çekici özelliklerle gelen modelde hareket moduyla videodan baskı alabilirsiniz. Ayrıca videoda yakalanan hareketleri bulanıklaştıran bir uzun pozlama özelliği de söz konusu, bokeh efektinin videoyla elde edilen görüntüde kullanımı şeklinde özetlenebilir.

Bunlar ‘yagane özelliklerden’ birkaçı. SQ20, SQ10 modeline göre daha küçük bir sensörle geliyor. Üründe ¼ inç sensör bulunuyor. Ayrıca objektifin diyafram açıklığı f/2.4, yani öncül modelle aynı. Bununla birlikte dijital zum işlevi 4x’e kadar kullanılabiliyor. Bu noktada bir geliştirme olduğunu görüyoruz…

Kompakt ve fonksiyonel

Geçtiğimiz yılın Nisan ayında açıklanan SQ10 modeline benzer teknik özelliklerle gelen yeni SQ20, yerleşik bir fotoğraf yazıcısını oldukça kompakt bir tasarımla bir araya getiriyor. Anında baskı özelliği son derece keyifli bir deneyim anlamı taşıyor. 20 Ekim 2018 itibarıyla satışlarına başlanacağı belirtilen Fujifilm Instax Square SQ20 için Türkiye fiyatı henüz bilinmiyor. Bu ürünle birlikte hazır film kağıtlarının da alınması gerekeceğini hatırlatalım.

  • Fujifilm Instax Mini 9 Smo Instant Kamera satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Cevap bırakın