FIFA 2016 24 Eylül’den itibaren Media Markt’larda

0

1442823988_FIFA16Media Markt, tüm mağazaları, online satış kanalı ve mobil uygulamasında, 200’e yakın oyun çeşidini ve son teknoloji konsollarını oyun severler ile buluşturuyor. Yılın en çok beklenen yapımlarının başında ise şüphesiz FIFA 2016 geliyor. Son yıllarda en çok satanlar listesinden inmeyen ve ülkemizde de büyük ilgi gören oyun, 24 Eylül itibarıyla tüm Media Markt’lardaki yerini alıyor.

En yeni teknolojiyi tek çatı altında sunan Media Markt, ilk defa Türkçe menüye sahip FIFA 2016 satışlarına başlıyor. Oyun dünyasının fenomenleri tarafından merakla beklenen, PS4, Xbox ve PC’de oynanabilen FIFA 2016, eğlenceyi zirveye taşımayı hedefliyor. FIFA 16’da geliştirilmiş oyun dinamikleri, büyük oranda yenilenen futbolcu modellemeleri, yeni stadyumlar, tezahüratlar, müzikler, efekt ve daha birçok detayın yine büyük ilgi ile karşılanması bekleniyor. FIFA 16’nın Türkiye’de en çok beklenen bir diğer özelliğine de vurgu yapılması gerekli; UT olarak da bilinen Ultimate Team. Yepyeni özelliklerle gelen UT, her sene olduğu gibi bu sene de FIFA serisinin en önemli kozu.

1442823984_FIFA16_XBOX_ONE Media Markt mağazalarında

FIFA 2016 başta olmak üzere, Media Markt’ın birbirinden farklı özellikteki oyun konsolları ve daha birçok oyunuyla macera dolu dakikalar yaşamak isteyenler; mağazaları, online satış kanalını veya mobil uygulamasını ziyaret edebilirler. Ayrıca tüketiciler, mağazalardaki özel PS4 ve Xbox One oyun alanlarında sınırsız eğlenebilir ve en yeni oyunları bu bölümde deneyimleyebilirler.

Media Markt’ın zengin ürün portfoyüne web sitesi üzerinden ulaşmak için http://www.mediamarkt.com.tr/ adresini tıklayabilir, Media Markt uygulamasını iOS için buradan ve Android için de buradan indirebilirsiniz.

Cevap bırakın