Eviniz sonbahara hazır mı?

Eviniz sonbahara hazır mı?

0

Bütün bir yıl gelsin diye beklediğimiz yaz ayları artık geride kaldı ve havaların da serinlemesiyle kendimizi sonbahar mevsimine hazırlamaya başladık. Peki, eviniz sonbahara hazır mı? Yazın rehavetinden silkelenip evinizi sonbahara hazırlamanız için size birkaç elektrikli ev aleti önermek istiyoruz.

eviniz sonbahara hazır mı?

Eviniz sonbahara hazır mı?

Kendinizi kızgın kumlardan serin sulara attığınız yaz günleri geride kaldı. Geçtiğimiz günlerde okullar da açıldı ve sonbaharın gelişi sinyallerini vermeye başladı. Artık bir sonraki yaza kadar önümüzde uzun bir dönem var ve hem kendimizi hem de evimizi yeni bir mevsimin gelişine hazırlamalıyız. Kenara kaldırdığımız yorgan ve battaniyelerin artık çıkma zamanı. Mutfakta kışlık yiyecekleri depolamak için ciddi bir temizlik yapmanın da vakti geldi. Tüm bunların yanında evlerin de köşe bucak temizlenmesi şart. Tüm bunlardan sonra sıcak içeceklerimizi alıp, battaniyemizi üzerimize çekip ayaklarımızı uzatarak keyif yapabiliriz.

Mutfaktan başlayalım…

Eviniz sonbahara hazır mı? Sonbahar temizliğine önce mutfaktan başlayabiliriz. Kışlık yiyeceklerinizi hazırlamanız için içine koyacağınız kapları yıkayabilir, eliniz değmişken de tüm mutfak raflarını boşaltarak derin bir temizliğe girişebilirsiniz. Tabii tüm bunlar için işinizi kolaylaştıracak bir bulaşık makinesine ihtiyacınız var. Hotpoint’in 11 programlı, çevre dostu HFO 3T333 DF X modelindeki yeni nesil çamaşır makinesi hızlı performansıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Devrim niteliğindeki ‘power dry’ ve ‘power clean’ teknolojileri ile en zorlu bulaşıklarda bile 1 saat içinde yıkama ve kurutma yapabilen Hotpoint bulaşık makinesi, ilave hava çekiş sistemi ile kurulama sırasında oluşan buharı dışarı atarak çok zor kuruyan plastik bulaşıklarda bile mükemmel kurutma sağlıyor. Hotpoint bulaşık makinesi,’zone wash’ teknolojisinin sunduğu bölgesel yıkama özelliğiyle bulaşıkları seçilen sepette yüzde 30 daha yüksek performansla yıkayarak en zorlu ve inatçı kirleri kolayca söküp atıyor. Üstelik su tüketimini 9 litreye kadar azaltan Hotpoint bulaşık makinesi zamandan olduğu kadar enerjiden de tasarruf ediyor.

HOTPOINT (+) HFO 3T333 DF X A+++ Enerji Sınıfı 11 Programlı Bulaşık Makinesi Inox ürününü incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

Sıra geldi battaniyelere…

Mutfaktaki işlerinizi tamamladıktan sonra yaz döneminde kenara kaldırdığınız yorgan ve battaniyelerinizi çıkarabilirsiniz. Tabii bütün yaz havasız kaldığı için sermeden önce iyi bir yıkamakta fayda var. Kullandığınız battaniyenin mis gibi deterjan kokmasını istemez misiniz? Miele’in WKg120 modelindeki çamaşır makinesi 8 kg gibi geniş kapasitesiyle sizin için ideal olacaktır. Bunun dışında ürünün oldukça farklı özellikleri de var. Örneğin, gecikmeli başlatma özelliği sayesinde başlatmak istediğiniz yıkama programını serbestçe belirleyebilirsiniz. Bu özellikle gece elektriği fiyat tarifesinden faydalanmak istediğinizde veya programın işten eve geldiğinizde yeni bitmiş olmasını istediğinizde büyük avantaj sağlıyor. Program başlangıçları 24 saate kadar önceden programlanabilir. Ekranda mevcut programın ne zaman biteceğini de görebilirsiniz. Akıllı yıkama özelliği de çamaşır makinesini farklı kılan özelliklerden. Bu özellik, o andaki çamaşır miktarını belirliyor ve mükemmel bir yıkama ve durulama için gerekli olan su ve enerjiyi kullanıyor.

MIELE WKg120 1600 Devir 8Kg A+++ Enerji Sınıfı Çamaşır Makinası Beyaz ürününü incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

Son olarak da etrafı süpürelim…

Eviniz sonbahara hazır mı? Son olarak da genel bir temizlik yaparak kendinizi ve evinizi sonbahara hazır hale getirebilirsiniz. Yerleri süpürmeniz için Philips’in FC9932 modeli yerinde bir tercih olacaktır. Toz torbasız bir model olan Marathon FC9932’nin yeni TriActive LED başlığı özel zemin ışığı sayesinde gölgede kalmış toz bırakmazken, benzersiz kauçuk kapak yapısı sayesinde fırçasız başlığı ile saç dolaşması sorununu ortadan kaldırıyor. En sert zeminlerde bile kolayca kullanılabilen ürün aynı zamanda CarpetClean başlığı ile en zorlu halıların bile derinlemesine temizlenmesini sağlıyor. Evinizin de temizliği bittiyse artık sonbahara hazırsınız ve koltuğunuza kurulup ayaklarınızı uzatabilirsiniz.

PHILIPS FC9932 Marathon Toz Torbasız Elektrikli Süpürge ürününü incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

Cevap bırakın