Ev kullanıcıları için yazıcı önerileri

0

Yazıcı, tarayıcı, fotokopi makinası ve fotoğraf baskı makinası işlevlerini tek cihazda toplayan çok fonksiyonlu yazıcılar son dönemde büyük ilgi görüyor. Hem öğrenciler hem de evden çalışanlar için çok marifetli yazıcı önerilerim bu yazıda.

Koronavirüs salgını nedeniyle hem evden çalışanlar hem de evlerinden uzaktan eğitime devam edenler için teknolojik donanımlara ihtiyaç ve talep arttı. Birçok kişi evlerine eğitim ya da iş ortamını kurmaya odaklanırken, masaütü bilgisayar, taşınabilir bilgisayar ve tablet bilgisayarlar ilk sırada gelen teknolojik donanımlar olma konumunu koruyor. Bilgisayar dışında, baskı, fotokopi, tarama ve fotoğraf ihtiyaçları için çok fonksiyonlu yazıcı ürünlerine yoğun talep var.

Çok fonksiyonlu ürünler tercih ediliyor

Ev tipi yazıcılar söz konusu olduğunda tüm ihtiyaçlara cevap veren ürünler öne çıkıyor. Tüm ihtiyaçlar derken, bir yazıcının farklı boyutlarda kâğıda baskı yapabilmesinin yanında, fotokopi, tarayıcı ve mümkünse fotoğraf baskısı da yapabiliyor olmasını tercih ediyor kullanıcılar. Bu yazıda MediaMarkt internet mağazasında satışa sunulan hem ekonomik fiyatlı hem de bir ev kullanıcısının tüm ihtiyaçlarını karşılamaya aday ürünler öneriyorum. Hazırsanız hemen başlayalım:

CANON Pixma E414

CANON Pixma E414

Çok fonksiyonlu yazıcı kategorisinin en popüler ürünü CANON firmasının Pixma E414 modeli. Bu ürün ekonomik fiyata evrak basmanız için size yardımcı olurken, aynı zamanda belge tarayıcı, fotokopi makinası ve fotoğraf baskı makinası görevlerini de üstleniyor. Tercihe göre siyah-beyaz ya da renkli baskı seçenekleri sunan ürün, aile bireylerinin bilgisayar ya da diğer cihazlarından baskı gönderebilmesi için de kolaylık sağlıyor. Ürünle basılan fotoğraflar özel günlere göre özelleştirilebiliyor. Kartpostal, takvim, doğum günü kartı seçenekleri tercih edilebiliyor.

HP 3XV18B Deskjet 2720

HP 3XV18B Deskjet 2720

Yazıcı kategorisinde tercih edilebilecek bir başka seçenek ise HP firmasının 3XV18B Deskjet 2720 model çok fonksiyonlu ürünü. Belge baskısı, belge tarama, fotokopi ve fotoğraf baskısı fonksiyonlarını tek cihazda toplayan ürün, uygun fiyatlı bir seçenek. HP Smart uygulamasıyla kolayca kurulabilen ürünle bilgisayar, tablet bilgisayar veya akıllı telefonlarınızdan dilediğiniz an baskı alabilirsiniz. Kablolu kullanımın yanı sıra cihazlarınızdan kablosuz olarak baskı alabilmenizi de destekleyen ürün en iyi seçeneklerden biri.

EPSON Ecotank L3111

EPSON Ecotank L3111

Size önereceğim son ürün ise EPSON firmasının Ecotank L3111 model yazıcısı. Çok fonksiyonlu bir ürün olan Ecotank L3111, yazıcı, tarayıcı, fotokopi ve fotoğraf baskı ihtiyaçlarınızı karşılamaya aday. Ürün dakikada 33 siyah-beyaz ve 15 renkli sayfa baskısı yapabiliyor. Ürünle birlikte üç yıl yetecek kadar mürekkep veriliyor olması da en önemli avantajı. Ev kullanıcılarının tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek yetkinlikte olan Ecotank L3111, ayrıca küçük ofisler için de uygun bir seçenek olarak gözüküyor.

Sorularınız olursa yorumlardan bana ulaştırabilirsiniz

Benim MediaMarkt internet mağazasından seçtiğim ürünler bu kadar. Tabii ki yüzlerce farklı yazıcı marka ve modeli raflarda mevcut. MediaMarkt internet mağazasında satışa sunulan daha fazla yazıcı seçeneği için buradan bilgi alabilirsiniz. Konuyla ilgili sorularınız olursa, aşağıdan yorum bırakarak bana ulaştırabilirsiniz. Şimdilik hoşça kalın.


MediaTrend’de yayınlanan diğer yazılarıma göz atmak ister misiniz?

Telefonda ekran görüntüsü nasıl video olarak kaydedilir?

Baktığınız her yeri Snapchat filtreleriyle görmeye ne dersiniz?

Facebook, Kampüs uygulamasıyla neler vadediyor

Cevap bırakın