ESET, Borussia Dortmund’un Şampiyon Ortağı oldu

0

ESET, Alman Bundesliga takımı Borussia Dortmund’un sponsorları arasına katıldı. ESET, ünlü futbol takımının “Şampiyon Ortağı” oldu.

Antivirüs ve internet güvenliği markası ESET, yeni futbol sezonunda Almanya’nın en heyecan verici takımlarından biri olan Borussia Dortmund ile işbirliği yapıyor. ESET, önümüzdeki üç sezon boyunca takımın yeni Şampiyon Ortağı (Champion Partner) oldu.

“Borussia Dortmund, Avrupa kulüp futbolunun en popüler ve sevilen takımlarından biridir” diyen ESET CEO’su Richard Marko, “ESET’de tıpkı BVB gibi tutkulu hayranlara sahip. Borussia Dortmund’a sponsor olmak, futbolun tadını çıkarmak isteyen pek çok hevesli taraftar ile tanışmak ve onların ister sahada, ister siber dünyada güvende kalmalarını sağlamak için ideal bir tercihtir” açıklamasını yaptı.

Borussia Dortmund CEO’su Hans-Joachim Watzke ise şunları kaydetti: “ESET ve BVB, uluslararası bir anlaşma ile birleşti. Burada, kendi alanlarında popüler iki marka buluşuyor. ESET; güven, tutku, cesaret ve dürüstlük gibi BVB’nin altına imzasını attığı değerleri temsil ediyor…”

Gerçek aşk gerçek güvenlikle buluşuyor

ESET, BVB ile güçlerini birleştirerek futbol ve internet güvenliği dünyasını daha da yakınlaştırıyor. Taraftarlar, BVB maçları sırasında siber güvenlik ve futbol konusunda hem çevrimiçi hem de çevrimdışı etkinlikler görecekler.

Cevap bırakın