En yeni Lenovo ThinkPad modelleri Media Markt mağazalarında!

0

1473234472_thinkpad_x1_life

Lenovo’nun ThinkPad serisinin en yeni modelleri ThinkPad X1 Carbon, ThinkPad X1 Yoga ve ThinkPad X260 Media Markt mağazalarında satışa sunuldu. İşte detaylar…

Darbe, basınç, nem, yüksek & düşük sıcaklık, toz ve radyasyon gibi bir çok zorlu askeri testten başarıyla geçmiş ve kurumsal bilgisayar pazara yönelik iddiası yüksek ürünler ilk olarak Media Markt mağazalarında tüketicisiyle buluşmaya başladı.

Lenovo ThinkPad’in son üyesi X1 Carbon, satışa sunulmadan önce 10 farklı askeri testten tam notla geçen bir teknoloji harikası. Sıvı dökülmelerine, yüksek ısıya ve darbelere dayanıklı üretilen ThinkPad X1 Carbon, tek şarjla 10 saate varan pil ömrüyle iş dünyasının en şık ve en dayanıklı yeni partneri.

1473234496_thinkpad_x1_yoga_8

Segmentin bir diğer öne çıkan üyesi ThinkPad X1 Yoga, 14 inçlik dokunmatik ekranı ve 6. nesil Intel Core i7 işlemcisiyle çok güçlü. Sadece 1.27 kg. hafifliğinde olan ThinkPad X1 Yoga, 360 derece dönen ekranı ve 11 saate kadar dayanaklı piliyle her zaman yanınızda. ThinkPad X1 Yoga, 2016 iF Ürün Tasarım Ödülleri’nde 16 ödül birden alarak ödüle doymayan X1 ailesinin en seçkin üyelerinden birisi.

İnce ve hafifliğiyle öne çıkan Lenovo ThinkPad X260 da 1,36 kg’den hafif olması ve en kalın noktası sadece 20,3 mm olmasıyla rakipleri arasından kolayca sıyrılıyor. ThinkPad X260, bağlantı noktaları, dayanıklılık konusunda hiçbir ödün vermeksizin ultra taşınabilirliğe sahip. Sıvıya dayanıklı efsanevi ThinkPad ergonomik klavyesi size ergonomik bir çalışma imkanı sunuyor. Ayrıca ThinkPad X260 son derece gelişmiş kamera, hoparlör ve mikrofonlara sahip ve LED göstergeleri ile karanlıkta bile kolaylıkla çalışabilirsiniz.

Modellere dair daha fazla detay için buraya tıklayabilirsiniz.

Cevap bırakın