eFootball PES 2021 Mobil 400 milyon indirmeyi aştı

0

Konami Digital Entertainment, B.V. yaptığı bir açıklamayla eFootball PES 2021 mobil oyununun iOS ve Android platformlarında 400 milyondan fazla kez indirildiğini duyurdu.

Konsol ve PC’nin köklü futbol oyunu serisi PES’in mobil versiyonu başarıya doymuyor. Yapımın geliştiricisi Konami Digital Entertainment, B.V. yaptığı bir açıklamayla eFootball PES 2021 mobil oyununun iOS ve Android platformlarında 400 milyondan fazla kez indirildiğini duyurdu. Futbol yıldızı Lionel Messi bu büyük başarının kutlamalarına, özel bir röportajla katıldı. Ayrıca, kutlamalar çerçevesinde #MessiChallenge etiketiyle sosyal medyadan bir soru cevap etkinliği düzenlendi ve yepyeni bir Unutulmaz An Serisi yayınlandı.

eFootball PES marka elçisi Lionel Messi, bu başarıyı 7 Nisan) saat 14.00’da resmi PES Twitter hesabından yayınlanan bir röportajla kutladı.

Bu röportaj aynı zamanda sosyal medyadan #MessiChallenge etiketiyle düzenlenecek bir etkinliğe de temel oluşturdu. Oyuncuların Messi’yle ilgili soruları cevaplayacağı etkinliğe 40 binden fazla kişinin katılması durumundaysa KONAMI, katılımcılara Lionel Messi’nin yer aldığı yepyeni bir Unutulmaz An Serisi (Iconic Moments Messi) hediye edeceğini duyurdu. Katılımcılara yardımcı olmak için soru-cevap etkinliğiyle ilgili bazı ipuçları gün içerisinde paylaşılmıştı.

eFootball PES 2021, ücretsiz olarak iOS ve Android cihazlar için indirebilebiliyor.

Cevap bırakın