Dell ve Alienware üst düzey oyun ekosistemini tanıttı

0

Dünyanın ilk 55 inç OLED oyun monitörü de dahil olmak üzere, yeni Alienware ve Dell oyun ekranları ve yeni çevre birimleri göz kamaştırdı.

Dell ve Alienware, eski oyun tutkunlarının olduğu kadar yeni başlayanların da gereksinimlerini karşılamak için aralıksız yeniliklerle şekillenen kapsamlı oyun ekosistemini oluşturan monitörler, kulaklıklar, klavyeler ve fareler gibi yeni teknolojilerini tanıttı.

Alienware 55 OLED Oyun Monitörü | AW5520QF dünyaya gerçek bir oyun gösterisi ve OLED ile birlikte anılan çarpıcı görüntü kalitesi sunan, göz alıcı bir ekran sunuyor. Yüksek 4K UHD çözünürlük, yoğun oyun deneyimi için yakında veya daha gündelik bir deneyim için bir oyun kumandası ile daha uzakta oturabilmenizi sağlıyor.

Alienware 34 Kavisli Oyun Monitörü | AW3420DW izleyiciyi çevreleyen 1900R kavisli, 21:9 geniş WQHD çözünürlüklü monitörle, oyun tutkunlarını oyunlardaki aksiyonun tam ortasına çekiyor. Kısa IPS tepki süresi ve 120 Hz (yerel) yenileme hızının yanı sıra %98 DCI-P3 renk kapsamı sağlayan IPS Nano renk teknolojisine ve akıcı ve gerçekçi görüntüler sunan NVIDIA G-SYNC® görüntü teknolojisine sahip.

Alienware 27 Oyun Monitörü | AW2720HF yeni hızlı IPS teknolojisi, 240 Hz çarpıcı yenileme hızı ve AMD Radeon FreeSyncTM ile elde edilen gerçek 1 ms tepki süresi (griden griye) ile hızın her şeyden önemli olduğunun ispatı.

Dell 32 Kavisli Oyun Monitörü | S3220DGF görüş alanını iyileştiren ve gerçekten sürükleyici bir oyun ve film deneyimi için çepeçevre saran bir perspektif sağlayan, kavisli bir 1800R ekran

Cevap bırakın