Dell Technologies yeni Precision kule tipi iş istasyonunu duyurdu

0

Precision 7865 Tower, AMD destekli Precision iş istasyonunda performans ve bilgi işlem gücünü birleştiriyor

Dell Precision, 25. yıl dönümünde, en güçlü iş istasyonlarını piyasaya sürmeye devam ediyor. Dell, bu yılın başlarında piyasaya sürdüğü mobil iş istasyonunun ardından geçtiğimiz ay yeni Precision 7000 Serisini duyurdu. Tüm bunlar, yalnızca son teknolojileri sunmakla kalmıyor, Precision 7000 Serisi mobil iş istasyonları aynı zamanda, DDR5 bellek için yeni bir endüstri standardı olacağı tahmin edilen yeni bir özellikle dikkat çekiyor.

Precision 7865 Tower, AMD’nin  Ryzen™ Threadripper™ PRO 5000 WX Serisi işlemcilere sahip bir  Precision sistemi olarak öne çıkıyor. İster gişe rekorları kıran bir animasyon film yaratın, ister trend belirleyen AR girişimleri geliştirin veya büyük veri setlerini analiz edin, bu profesyonel iş istasyonu güç, esneklik ve güvenilirliği tek bir sistemde bir araya getiriyor.

Yeni Precision 7865 Tower ile tanışın 

Günümüzün oyun kuralı; daha kısa sürede, daha fazlasını, daha sorunsuz bir şekilde yapmak… Precision 7865’le gelen bu yeni yüksek performans, en yeni AMD Ryzen™ Threadripper™ PRO işlemcilerle desteklenen zorlu profesyonel uygulamalar için tam spektrumlu bir performans anlamına geliyor. Zorlu, çok uygulamalı iş yükleri için maksimize edilmiş Precision 7865 Tower, kullanıcıların yoğun, karmaşık iş akışlarını daha verimli bir şekilde yönetmelerini sağlıyor. Saat hızı (bilgisayar destekli tasarım gibi etkileşimli iş akışları için önemli) ile hesaplama gücünü (görselleştirme veya simülasyon gibi iş akışları için gerekli) bir araya getiren Precision 7865 Tower, veri bilimi, mühendislik, grafik tasarım, görüntüleme ve VR ve AI girişimlerine güç sağlıyor.

Cevap bırakın