Çocuklar için İlginç Teknolojik Hediyeler

0

23 Nisan’ı kutlamaya çok az kaldı. Atatürk’ün TBMM’yi açmasıyla birlikte bu özel gün çocukların… Dünyanın dört bir yanında çocuklar neşeyle bugünü kutluyor. 23 Nisan’ı kutlayan çocuklar Türkiye Cumhuriyeti’nin de aydınlık yarınları olacaklar. Bu nedenle çocukları teknoloji ile tanıştırmak için doğru bir zamanlama olduğunu düşünüyoruz. Bu nedenle onları sevindirecek bazı hediye önerilerimiz olacak.

Çocuklar
Çocuklar göklere ve uzaya merak salabilir

Çocuklar Celestron Powerseeker 114EQ ile göklere bakıyor

Atatürk’ten bahsettik ve onun göklere olan aşkını asla inkar edemeyiz. “İstikbal göklerdedir” sözü Uzay görevlerinin artışa geçtiği günümüzde daha geçerli olamazdı. Bu yüzden çocuklarımızı Uzay ile tanıştırmak için teleskop harika bir seçenek. Celestron AstroMaster 114EQ ile güneş sistemimizi keşfedebilirsiniz. Kurulu kolay bu ürün ile dakikalar içinde gözleme başlayabilirsiniz. Ay’ın, gezegenlerin, yıldız kümelerinin ve daha fazlasının parlak, net görüntülerini elde edebilirsiniz. Ürünü 4999 liraya bu adresten inceleyip satın alabilirsiniz.

Philips SHK2000

Piyasada çocuklar için çok fazla kulaklık çeşidi var. Ancak ebeveynler genellikli güvendikleri markaları tercih ediyorlar. Philips’in bu ürünü öncelikle tasarım olarak son derece şık. Renkler çocukların ilgisini çekecek şekilde seçilmiş. Ürünün hafif olması çocuklar için önemli bir artı. Çünkü uzun kullanımda baş ağrısı yapmıyor. Sağlık açısından SHK2000 çocuklar için belirlenen eşik olan 85 desibeli asla geçmiyor. emesidir. Böylece çocuklar duyu kaybı olmadan müzik, film ve oyun keyfini sürebiliyorlar. Ayrıca ergonomik kafa bandı her çocuğun kafasına uyabiliyor. 179 lira satış etiketi bulunan ürünü bu adresten inceleyip satın alabilirsiniz.

Akıllı Saat
Akıllı saat ile çocuğunuzun yerini tespit edin

TCL MT40X Akıllı Çocuk Saati

Movetime akıllı çocuk saati ile aile olarak daima iletişimde kalabilirsiniz. Ürünün dahili kamerası ve 4G bağlantısı sayesinde sorunsuz iki yönlü görüntülü görüşme yapabilirsiniz. Buna ek olarak çocuklarınızın ne durumda olduğunu maksimum güvenlik özelliği ile görebilirsiniz. Bunun için, TCL Connect Uygulamasını ve SOS düğmesini kullanabilirsiniz. Dahası hassas coğrafi konum belirleme sayesinde küçük çocuğunuzu saniyeler içinde bulabilirsiniz. Akıllı saat ile özel coğrafi sınırlama alanları belirlemek mümkün. Bu sayede çocuğunuz, belirlediğiniz güvenlik alanından ayrıldığında bildirim alırsınız. Ürünün satış fiyatı 1699 lira. Daha fazla bilgi edinmek ve satın almak için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

Arduino

Gelecek robotik teknolojilerinde… Çocuklarınızı geleceğe hazırlamak için onlara Arduino seti hediye edebilirsiniz. Arduino ile çocuklarınız basit devreler yapabilir. Hazır üretilmiş kartlar da satın alabilirsiniz. Dahası her seviyede kodlama dili ile çocuklarınız tanışma fırsatına sahip olacaklar. Sistemi bilgisayar üzerinde çalışan yazılımlara da bağlayabilirsiniz. Hatta bazı okullarda Arduino bazlı kulüpler bulunuyor. Sizin de teşvik ve yardımınızla geleceğin dahilerini yetiştirebilirsiniz.

çocuklar
Çocuklar temizlik ile erken yaşta tanışsın

ORAL B Vitality 100 Princess Elektirikli Diş Fırçası

Temizlik ile çocuklarımızı ne kadar erken tanışsak o kadar iyi. Elektrikli dış fırçası da çok doğru bir başlangıç. Bu modelimiz daha çok kız çocukları için ideal. Renkler ve desen onların hoşuna gidecek. Ancak erkek çocuklar da unutulmamış. Bu adresten Cars animasyonu tasarımlı diş fırçasına bakmayı unutmayın. Tam şarj sonrası bir hafta kadar kullanılma süresi çok iyi. Çünkü bazen çocuklar beğendikleri bir eşyayı asla bırakmıyor! İki farklı hız modu bulunan ürün 269 lira satış etiketine sahip. Bu adresten ürünü daha detaylı inceleyebilirsiniz.

Petrix Fotoğraf Tutucu

Son olarak fotoğraf ve sanat diyerek çocuklarınıza ilham vermeye çalışalım. Bu ürün, üzerinde 25 adet LED ışık bulunan bir fotoğraf tutucu. Böylece açıldığında 2.7 metre olan bu ürün dekoratif olarak son derece şık duruyor. Çocuğunuzun çektiği fotoğrafları basarak tematik bir sergi de yapabilirsiniz. Örneğin spor karşılaşması, tiyatro gösterisi ya da tatil fotoğrafları iyi bir başlangıç. Ürünü 64.99 liraya bu adresten inceleyip satın alabilirsiniz.

Cevap bırakın