Coach’tan Apple Watch için şık kayışlar

0

ABD merkezli moda markası Coach, Apple Watch için geliştirdiği yeni kayış koleksiyonunu satışa sunuyor.

Apple Watch kullanıcılarının kendi stillerine uygun bir kullanım için en çok tercih ettikleri metotlardan biri de kayışlar. Kolaylıkla değiştirilebilen kayışlarıyla akıllı saat serisinin geniş bir hareket alanı sunduğu da açık. Bu yönde Apple’ın çok sayıda akıllı saat kayışıyla tüketicilerin ilgisini çektiği görülüyor, bununla birlikte diğer üreticilerin de sundukları Apple Watch kayışları ile ekosistemdeki seçenek yelpazesini neredeyse uçsuz bucaksız noktasına taşıdıklarına tanıklık ediliyor.
Bu kapsamda yeni kayışlarıyla kamuoyunun ilgisini çeken üreticilerden biri de Coach oldu.

ABD merkezli moda şirketi Coach, Apple Watch için tasarlanan yeni kayış serisini satışa sunuyor. 150 dolardan başlayan fiyatlarla ABD’de satışlarına başlanacağı kaydedilen yeni Coach Apple Watch kayışları, sofistike çizgileri ve deri malzeme kullanımlarıyla dikkat çekiyor.

Geniş bir yelpaze söz konusu…

Öte yandan Apple’ın bir diğer ünlü moda markası Hermes’in kendi akıllı saati için ürettiği kayışların satışını gerçekleştirdiği biliniyor. Türkiye’de satışa sunulan Hermes imzalı Apple Watch kayışlarının yanı sıra yaz dönemine uygun yeni stiller için MediaTrend’i takipte kalınız.

MediaMarkt’taki her bütçeye uygun Apple Watch seçeneklerine de göz atılabilir. Detaylar ve online alışveriş için buraya tıklayınız.

Teknoloji dünyasına dair öne çıkan gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

Cevap bırakın