Canon’a 4 EISA Ödülü

0

Avrupa Görüntüleme ve Ses Birliği (EISA) tarafından verilen EISA Ödüllerinden bu yıl Canon, 4 ayrı ürünü ile 4 kategoride ödül almaya layık görüldü. İşte detaylar…

Görüntüleme teknolojilerinde öne çıkan şirketlerden Canon, dört farklı ürünü ile Avrupa’nın en prestijli ödüllerinden olan EISA’da dört ayrı kategoride ödül almaya hak kazandı. EOS 6D Mark II ve EOS M50 fotoğraf makinesi, EF 85mm f/1.4L IS USM lensi, Speedlite 470EX-AI flaşı kendi sınıfının en gelişmiş teknolojisine sahip ürünlerin değerlendirildiği EISA’da ödül alan Canon ürünlerinden oldu.

DSLR Fotoğraf Makinesi, En İyi Fiyat Performansı, DSLR Prime Lens ve EISA Fotoğraf İnovasyonu kategorilerinden aldığı ödüller ile Japon teknoloji şirketi Canon inovasyon yönünü taçlandırmaya devam ediyor.

EISA Ödüllerini kazanan ürünler, dünya çapında itibar sahibi 53 teknoloji dergisinin temsilcilerinden oluşan jürinin oyları ile belirleniyor.

Canon EOS 6D Mark II

Canon EOS 6D Mark II, EISA tarafından en iyi DSRL fotoğraf makinesi olarak seçildi. Aygıt; CMOS Sensörü ve DIGIC 7 görüntü işlemcisi sayesinde hareketli karelerin görüntü netliğini koruyor.

Canon EOS M50

EISA En İyi Fiyat Performanslı Fotoğraf Makinesi ödülünü alan Canon EOS M50, 24,1 megapiksellik APS-C boyutlu sensör ve DIGIC 8 görüntü işlemcisiyle dikkat çekiyor.

Canon EF 85mm f/1.4L IS USM

EISA DSLR Prime Lens ödülünün sahibi Canon EF 85mm f/1.4L IS USM.

Canon Speedlite 470EX-AI

EISA Fotoğraf İnovasyonu ödülü ise Canon Speedlite 470EX-AI modelinin oluyor. Bu ürün yansıma flaşıyla fotoğrafçıların hayatını kolaylaştırıyor.

Cevap bırakın