Black Panther 2 Vizyon Tarihi Belli Oldu

0

Merakla beklenen Black Panther 2’nin vizyon tarihi DR3 etkinliği kapsamında belli oldu. İşte detaylar…

Disney’in bir çok film, dizi, oyun ve farklı içerikleri hakkında duyurular yapılan D23 etkinliğinde Black Panter 2 vizyon tarihi de açıklandı. Marvel filmleri arasında son dönemde en çok ses getiren filmlerden birisi olan Black Panther filminin devamı niteliğindeki yeni filmin vizyon tarihi 6 Mayıs 2022 olarak duyuruldu. Balck Panther 7 Oscar adaylığı VE 3 Oscar heykeli ile son dönemdeki en çok dikkat çeken süper kahraman filmlerinden birisi olurken devam filminin de aynı başarıyı devam ettirmesi bekleniyor.

Black Panter 2 filminden ilk detaylar paylaşıldı

Disney evreninden en son bilgilerin paylaşıldığı D23 etkinliğinde en çok heyecanlandıran duyurulardan birisi de Black Panther 2 oldu. Marvel Studios başkanı Kevin Feige tarafından Black Panther 2 vizyon tarihi duyurulurken filmin yönetmen koltuğunda ise Ryan Coogler’in oturacağı belirtildi. Filmin başrolünde ise ilk filmde de Black Panther rolünü oynayan Chadwick Boseman yer alacak. Civil War ile marvel sinematik evrenine dahil olan Black Panter yeni filmde de diğer Marvel filmleri ile alakalı bir maceranın içerisinde yer alacak.

2018 yılında yayınlanan ilk filmde yer alan Lupita Nyong’o, Letita Wright, Danai Gurira gibi isimler yeni filmde de rol alacaklar.

Cevap bırakın