Bir ilk: Live Gamer DUO ile tanışın

0

Dünyanın ilk çift girişli yakalama kartı Live Gamer DUO, AverMedia tarafından duyuruldu.

Dünyada bir ilk olan çift girişli ekran kartı Live Gamer DUO, görüntüyü yakalamak için çift HDMI portu ile hem oyunlarda hem de uyumlu kameradan görüntüleri yakalayabiliyor.

You Tube ve benzeri alanlarda oyun yayıncılığı yapmak ciddi bir sektör haline gelirken amatör ya da profesyonel olarak on binlerce kullanıcının bu sektöre adım atmasına neden oldu. Amatör düzeyde farklı yazılımlarla da yayın yapılabiliyor ancak iş profesyonelliği gelince iyi seviyede görüntü yakalamak zorunda.

AverMedia’nın bir ilk olarak tanıttığı yeni görüntü yakalama kartı, sektörde kullanılan kartların dışında ilk kez çift girişe yer veriyor. Bu sayede oyunun kaynağı olan alandan gelen görüntü ve kameradan gelen görüntüyü yakalamak kaliteyi düşürmüyor ve profesyonel bir sistem sunulmuş oluyor.

Özellikleri neler?

Kartın üstünde çift HDMI portu mevcut olmakla beraber oyuncular FULL HD 60fps ya da Full HD 60FPS hdr10 hızında görüntü yakalayabiliyorlar. Ayrıca özelliği sayesinde işlemciye doğrudan yük bindirmiyor. Yakalama kartının içerisi profesyonel yakalayıcılar ile geliştirilmiş bir şekilde sunulmakta.

Ses desteği olarak 7.1 ve 5.1 sunan kartın içerisinde RGB aydınlatma efektleri de bulunuyor. Öte yandan AverMedia Live Gamer DUO, 250 dolarlık bir fiyata sahip olacak.

Cevap bırakın