Babalar Günü’nde Babanıza Özel 5 Ayrı Kahve Makinesi Tavsiyesi

0

Kahve Makinesi

Babalar Günü artık çok yakın. Eğer babanız kahve içmeyi seviyorsa ve kahve içmek onun için bir tutkuysa ona çok sevineceği bir hediye alabilirsiniz. Onun tarzını yansıtan ve en sevdiği kahveyi en hızlı bir şekilde son teknolojiyi kullanarak yapabileceği bir kahve makinesi çok şık bir hediye olacaktır.

Babalar Günü İçin Kahve Makinesi 

Kahve, özellikle dostlarla keyifli zaman geçirirken içildiğinde daha değerlidir. Kendi başına içildiğinde ise haz veren bir içecektir. Özellikle kahve tiryakileri günde çok fazla bardakta veya fincanda kahve tüketirler. Kahve, gidilen misafirliklerde, şirketlerdeki toplantılarda ve dostlarla yapılan sohbetlerde halen popülerliğini korumaktatır.

Kahvede Makine Zamanı

Eskiden kahve içmek için evde bir cezvenin bulunması yeterliydi. Gelişen teknoloji ve kahve kültürü ile hayatımıza farklı tatlarda ve çeşitlerde kahveler girince elektrikli cezve ve kahve makinelerini kullanarak hem daha hızlı hem de daha lezzetli kahveler hazırlanabiliyor. Ayrıca babalarınızın bu cihazları kullanabilmeleri hiç de zor değil.

Amaç, Hız ve Kolaylık

Kahve makineleriyle kahve yapmak size hız ve kolaylık sağladığı gibi köpüğü ve tadı nasıl olacak endişesi yaşamadan keyifle kahvenizi yudumlayabiliyorsunuz. Hangi kahve türünü seviyorsanız o kahve çeşidini yapabilecek bir kahve makinesi babanızı sevindirecektir.

Farklı Markalarda ve Değişik Özellikler

Yaklaşan Babalar Günü işte size bir fırsat sunuyor. Altus, Arnica, Arzum, Bosch, Braun, Conti, Delenghi, Elektrolux, Fakir, King, Korkmaz, Krups, Melitta, Mycoffee, Nespresso, Phlilips, Russel Hobbs, Siemens, Tchibo ve Tefal gibi markaların son teknoloji ürünlerini seçebileceğiniz gibi aşağıda size önereceğim 5 ürüne de bir göz gezdirin isterseniz.

ARZUM AR3046 Brewtime Filtre Kahve Makinesi

Filtre kahve seven babalara hem ekonomik hem de şık bir hediye olabilir. Kahvenizi 40dk. Kadar sıcak tutan cihaz ardından otomatik kapanıyor. Damlatma önleyici sistem sayesinde cam sürahiyi ısıtma yüzeyinden ayırdığınızda damlama oluşmuyor ve ısıtıcı tabanı hep temiz kalıyor.

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_arzum-ar3046-brewtime-filtre-kahve-makinesi-1179855.html

TCHIBO Cafissimo Pocket Mini Espresso Makinesi

Babanıza taşınabilir bir espresso makinesi de hediye edebilirsiniz. Böylece her ne zaman ve nerede olursa olsun taze demlenmiş espressonun keyfini çıkarabilir. Su haznesini kenarındaki işarete kadar kaynamış su ile doldurduktan sonra kapsül tutucuya Cafissimo kapsülünü yerleştirilerek fincan hazırlanır. Pompa mekanizması çalıştırarak kahve servis edilir. Kullanımı gayet kolay ve pratiktir. Açık hava aktiviteleri ve seyahatler için idealdir.

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_tchıbo-cafissimo-pocket-mini-espresso-makinesi-1188764.html

KORKMAZ A860-01 Kahvekolik Otomatik Kahve Makinesi

Türk Kahvesi seven babalara özel bir hediye olsun istiyorsanız bu model tam size göre hem ekonomik fiyatı hem de rahat ve sağlam yapısını babanız çok sevecek. Kahveyi yavaş yavaş köpüklü pişiriyor ve pişirme bitince de sesle ikaz ediyor. Cezvesi çelik olan 4 fincan kapasiteli bu ürüne ihtiyacınız varsa düşünmeden alabilirsiniz.

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_korkmaz-a860-01-kahvekolik-otomatik-kahve-makinesi-mor-1187405.html

BRAUN KF570 CafeHouse Pure Aroma Deluxe 1100 W Kahve Makinesi

Yine filtre kahve içmekten keyif alan babanız için önereceğim diğer model makine budur. Optidemleme Sistemi, filtre çıkarma düğmesi, kaymaz kulp, 10 bardak kapasitesi, otomatik kapama özelliği ve şık görüntüsüyle babanızın elinin altında yıllarca lezzetli kahveler yapabileceği bir alternatif. 

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_braun-kf570-cafehouse-pure-aroma-deluxe-1100-w-kahve-makinesi-siyah-1114240.html

BOSCH TKM6003 Türk Kahve Makinesi Siyah

Babanız bir ofiste çalışıyor ve arkadaşları veya müşterileriyle sık sık Türk Kahvesi içmek için bir araya geliyorsa ona çift cezveli bir Türk Kahvesi makinesi almak çok faydalı olacaktır. Evde kullanılacaksa da kalabalık misafirler için de ideal bir yardımcı olabilir. 1,4lt su haznesi de oldukça yeterli ve 24 fincan kahve yapabiliyor. Aynı zamanda da gayet sessiz çalışıyor.

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_bosch-tkm6003-türk-kahve-makinesi-siyah-1205222.htm

Cevap bırakın