ASUS’tan taşınabilir oyuncu monitörü

0

ASUS Republic of Gamers, Strix XG16 taşınabilir oyuncu monitörünü duyurdu…

ASUS Republic of Gamers (ROG), 15,6 inç FHD (1920×1080) taşınabilir oyuncu monitörü Strix XG16’yı duyurdu. 144 Hz IPS panele sahip ve NVIDIA® G-SYNC® uyumlu olan monitör, görüntülerde yırtılma olmayan akıcı bir oyun deneyimi sunuyor.

Oyuncuların her yerde oyun oynayabilmesi için tasarlanan monitörde bunun için yüksek kapasiteli pil, katlanabilir stant ve tripod yuvası bulunuyor. USB-C® ve Micro HDMI® bağlantılarına sahip monitörü mobil cihazlardan en yeni oyun konsollarına kadar farklı kaynaklarla birlikte kullanmak da mümkün. Siyah veya beyaz renk seçenekleriyle gelen ROG Strix XG16’nın XG16AHP modelinde hızlı ve çok yönlü kurulum için ROG tripod da bulunuyor.

Son derece hızlı ve akıcı görüntüler

ROG Strix XG16’nın 15,6‑inç FHD IPS paneli olağanüstü canlı renkler sunuyor. 144 Hz yenileme hızı son derece akıcı görüntüler oluşmasını sağlarken G-SYNC uyumuluğu ise ekranda yırtılma olmasını önleyerek inanılmaz oyun deneyimleri ortaya çıkarıyor.

ROG Strix XG16, tamamen beyaz renk seçeneğiyle gelen ilk ROG taşınabilir oyuncu monitörü. Ürün ayrıca klasik siyah renkte de geliyor. Her iki modelin arkasında da dikkat çekici bir görünüm katan eşsiz birer tasarım bulunuyor.

Her zaman, her yerde etkileyici oyun deneyimi

ROG Strix XG16 oyunculara pil ömrünü düşünmeden istedikleri yerde oyun oynama özgürlüğü sunuyor. Modeldeki yüksek kapasiteli 7800 mAh pil 144 Hz’de üç saate kadar kullanım olanağı veriyor. Hızlı şarj özelliği sayesinde bir saat şarj ile monitörü iki saate kadar kullanmak mümkün.

Cevap bırakın