ASUS’a prestijli ödül

0

ASUS, müşterisiyle sağlıklı ve sürdürülebilir bir ilişki kuran markaların ödüllendirildiği A.L.F.A Awards’ta bilgisayar/tablet/laptop kategorisinde “Customer Brand” seçilerek, ödüle layık görüldü.

2015 yılından bu yana en iyi müşteri deneyimini yaratan markaların ödüllendirildiği A.L.F.A Awards’ın bu yılki kazananları açıklandı. A.L.F.A Awards’ta markalar, aldıkları A.L.F.A puanlarıyla müşteri deneyimini en iyi yaşatan markalar olarak değerlendiriliyor.

Müşterilerine sunduğu kaliteli hizmetle bilgisayar/tablet/laptop kategorisinin kazananı ASUS, en iyi müşteri deneyimi yaşatan markalardan biri olarak müşteri odaklı yaklaşımını bir kez daha tescilledi. Tüketicilere en iyi müşteri deneyimini sunan marka olarak ödüle layık görülen ASUS, araştırma kriterleri arasında yer alan; satış öncesi ilişki deneyimi, markanın tüketici ile kurduğu iletişimin yoğunluğu ve niteliği, markaya bir çok kanaldan erişim imkanı olması, satış sonrası ilişki devamlılığı ve çoklu deneyim tutarlılığı özellikleriyle rakiplerini geride bıraktı.

“Başarımızın temelinde anlık ve samimi iletişim var”

İstanbul’da düzenlenen törende markası adına ödülü alan ASUS Türkiye Sistem İş Birimi Ülke Müdürü Özge Kılıç Güler, “Ödülde emeği geçen tüm çalışanlarımıza ve bizi bu ödüle layık görenlere teşekkür ediyorum. Başarımızın temelinde müşterilerimizle kurduğumuz samimi ve anlık iletişimin olduğuna inanıyorum. Müşteri memnuniyeti yaratmanın kolay olmadığı bir sektörde faaliyet göstermenin omuzlarımıza yüklediği sorumluluğun farkındayız. Bu ödülün ekibimize katacağı motivasyon ile daha iyisini yapmak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

Cevap bırakın