ASUS ROG Rapture GT-AC2900 satışa sunuldu

0

ASUS Republic of Gamers (ROG), Rapture GT-AC2900’un piyasaya çıktığını duyurdu. 802.11ac Wi-Fi desteğine sahip router, bilgisayar, konsol ve mobil cihaz oyuncularının özel ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlandı.

ROG Rapture GT-AC2900, bilgisayar oyuncularına ağları üzerinde tam kontrol sağlayan, bilgisayardan oyun sunucusuna doğru ping sürelerini azaltıp düşük gecikmeli oyun deneyimi sunan üç katmanlı oyun hızlandırma gibi özelliklerle donatıldı. NVIDIA tarafından GeForce NOW ile kullanılması için tavsiye edilen ürün, bulut üzerinden oynanan oyunlarda en iyi deneyimini sunuyor.

ROG Rapture GT-AC2900, konsol oyuncularına ASUS Router uygulaması ile üç adımda port yönlendirme ve ağ yönetimi imkanlarını sunarak ağın gecikmesiz oyun deneyimi için hızlı ve kolay bir şekilde ayarlanabilmesini sağlıyor.

AiMesh teknolojisiyle evin her köşesinde kesintisiz internet…

Mobil cihaz üzerinden oyun oynayanlar ise ROG Rapture GT-AC2900’un destek verdiği AiMesh teknolojisiyle evin her köşesinde kesintisiz Wi-Fi kapsama alanına kavuşuyor, böylece istenilen yerde oyunlar hızlı ve akıcı bir şekilde oynayabiliyor. MU-MIMO teknolojisi ise birden fazla oyuncunun yaşadığı evlerde harika bir deneyim sunuyor.

“Keskin” tasarımıyla yeni ve iddialı ROG tarzını yansıtan model, Aura RGB aydınlatma desteğiyle hem renkli bir görünüm kazanıyor hem de Game Boost, GeForce NOW ve DFS kanal durumu için göstergelere sahip oluyor. Tüm bu özellikler, ROG Rapture GT-AC2900’u tüm oyun sistemleri için harika bir eklenti haline getiriyor.

Cevap bırakın