Apple’ın uygun fiyatlı telefonu için tarih ortaya çıktı

0

Apple bir süre önce yeni iPhone serisini tanıttı. Fiyatlarından, tasarımına ve özelliklerine kadar pek çok açıdan tartışma başlatan Apple, yeni iPhone modelleri hakkında konuşulmaya devam ediyor. Bu kapsamda iPhone 14 hakkında ortaya çıkan yeni detaylara ek olarak ‘5G özelliğinde çok daha güçlü bir iPhone SE’ yolda deniyor.

Yeni iPhone modelleri için beklenen bazı özellikler var

Apple’ın piyasaya sürmesi beklenen bir sonraki telefonu iPhone SE, 5G desteğine ek olarak çok daha uzun bir pil ömrüne ve daha güçlü bir işlemciyle bizleri karşılayacak. En azından tahminler ve beklentiler o yönde oluyor.

Uygun fiyatlı bir iPhone almak isteyen kişiler için sunulan ‘SE’ serisi özellikle ekran tarafında gelişme beklenen cihazlardan oluyor. Ekran kasa oranının geliştirilmesi beklenen bu telefonun öte yandan çok daha hızlı olması ve pil ömründe de bir artış olması bekleniyor.

yeni iPhone modelleri

Yeni yayımlanan bir rapora göre telefon 2022 yılının başlarında bizleri karşılayacak. Ön ve arka kamera tarafında önemli geliştirmelerin beklendiği telefonun aynı zamanda, fiyatının da bu yükseltmelere rağmen ‘uygun kalması’ hem isteniyor hem de bekleniyor.

2022 yılında çıkması beklenen yeni nesil iPhone SE’nin A15 Bionic işlemciyle donatılması oldukça yüksek. Ortaya çıkan raporda 5G desteğinin de yeni telefonda sağlanacağı aktarılıyor. iPhone SE modelleri Apple’ın sattığı en uygun fiyatlı ‘iPhone’ olmasının ötesinde en küçük telefon olma ünvanını da taşıyor.

Cihazda bunun akabinde daha fazla depolama alanı, Touch ID ile sağlanan parmak izi sensörünün de bulunacağı söyleniyor.

iPhone 13 Pro kamera puanı açıklandı!

Cevap bırakın