Apex Legends’a 8 yeni karakter geliyor!

0

Apex Legends’ın ilk sezon öncesi sunacağı güncelleme ile oyuna ekleyeceği karakterler sızdı. Apex Legends’a tam 8 yeni karakter eklenecek. İşte Apex Legends’ın yeni karakterleri.

Bu sıralar en fenomen video oyunu kesinlikle o! Apex Legends neredeyse yeri yerinden oynatıyor ve bir yandan da kendini geliştiriyor… Respawn’ın Battle Royale oyunu Apex Legends, geçtiğimiz günlerde oyundaki silahların hasarlarını dengelemek için bir güncelleme yayınlamıştı. Oyunun ilk dengeleme güncellemesinin ardından ilk sezonun müjdesi de verilmişti. Yaz aylarına doğru başlaması beklenen ilk sezon öncesi, Respawn’ın yeni planlarının olduğu ortaya çıktı.

8 karakter Apex Legends 1. Sezon öncesi oyuna eklenecek!

Reddit’te paylaşılan bir görselde; Apex Legends’ın 6 oynanabilir ve 2 adet de açılabilir karakterlerine tam 8 adet yeni karakterin eklendiği açıkça görünüyor. Bu karakterlerin isimleri ise; Crypto, Husaria, Jericho, Nomad, Octane, Prophet, Rampart, Rosie, Skunner ve Wattson olacak.

Daha önce Skunner ve Wattson karakterleri oyunun PC sürümündeki kodlarında görünmüştü. Muhtemelen Respawn bu karakterleri bir anda sunmak yerine kademe kademe sunacaktır. Aksi durumda firma tüm karakterleri sunup içerik sıkıntısı çekebilir.

Respawn’ın ilk sezon öncesi oyuna yeni silah ve araçlar ekleyeceğini düşünüyoruz. Oyunda yeterli silah olmasına karşın bir süreden sonra oyuncular yenilerini isteyecektir.

Oyun dünyasına dair öne çıkan gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz. Takipte kalınız…

Cevap bırakın