Apex Legends için yeni içerikler yolda!

0

Son dönemde kısa sürede oyun dünyasının zirvesine yerleşen Apex Legends için yeni içerikler gelmeye devam edecek. EA Games’in yayınladığı ve Titanfall yapımcıları Respawn tarafından geliştirilen oyun, geliştirmeye açık yapısıyla da dikkat çekiyor.

Apex Legends için yeni karakterler ve silahlar sızdırıldı!

Veri madencileri, yeni Battle Royale oyunu için yaklaşmakta olan güncelleme içerisindeki içeriklerin kodlarını sızdırdı. Yeni güncellemenin kaynak kodlarına göre, Octane ve Wattson isimli iki karakter ve Havoc Rifle ve L-Star EMG ismindeki yeni silahlar oyuna dahil olacak.

Octane’ın ek hız, kısaltılmış yeniden yükleme süreleri ve iki kat sağlık rejenerasyonu şeklinde pilot için geçici bir destek sağlayan Stim isminde bir yetenek paketi ile sunulması bekleniyor. Octane’in Stim Pack yeteneğinin kişisel olup olmadığı veya ekip arkadaşlarında da kullanılabileceği henüz netleşmedi.

Bununla birlikte, Wattson karakterinin ise Tesla Tuzağı adında bir yeteneği olacağı sızıntılar arasında. Bu yetenek muhtemelen, düşmanları tuzağa düşürecek bir elektrikli manyetik alan oluşturan bir eklenti.

Veri madencileri, karakter veya silahlarla bağlantısını çözemedikleri bir isim listesi de keşfettiler. Crypto, Husaria, Jericho, Nomad, Prophet, Rampart, Rosie ve Skunner. Bunların karakter olması muhtemel ama silah olarak da karşımıza çıkabilirler.

Son olarak tekrar silahlardan bahsedecek olursak, Apex Legends kodunda bulunan iki yeni silaha ait bazı istatistikler bulundu. Havoc, 25 mermi temel cephane kapasitesine sahip olacak ve bir enerji tüfeği olarak karşımıza çıkacak. Vücuda atışlar için 18, kafaya atışlar için 36 hasar verecek.

L-Star EMG, 60 mermi kapasitesine sahip ve vücuda atışlar için 21 hasar, kafaya atışlar için 42 hasar verebilen bir enerji makineli tüfek olması bekleniyor.

Cevap bırakın