Annelere en güzel hediye

Annelere en güzel hediye

0

Her yıl Mayıs ayının ikinci pazar günü kutlanan Anneler Günü’ne çok az bir zaman kaldı. Hâlâ daha annenize hediye almadıysanız ve bu konuda çok kararsızsanız sizlere biraz yardımcı olalım ve annenize ne hediye alabileceğinize birlikte karar verelim…

annelere en güzel hediye

Annelere en güzel hediye ne olabilir?

Bu yıl Anneler Günü 13 Mayıs’a denk geliyor. Bu özel günün öncesinde hepimiz tatlı bir telaş içerisinde annemize nasıl bir hediye alacağımızı düşünmeye başladık. Onu bu özel günde mutlu etmek her şeyden önemli. Annenizin ihtiyacı olabilecek ya da onu çok sevindireceğini düşündüğümüz birkaç ürün önermek istiyoruz.

Her şeyin başı sağlık

Annelerimizin sağlığı da tabii ki her şeyden değerli ve önemli. Onun için ona sağlıklı içecekler hazırlayabileceği bir blender hediye edebilirsiniz. Arzum’un Shake’N Take Blender ürünü anneniz için sağlık ve enerji dolu bir hediye alternatifi olabilir. Birbirinden farklı lezzetlerin her an taze taze tüketilmesini sağlayan Arzum Shake’N Take iki karıştırma şişesine sahip. Leziz meyve kokteyllerinden smoothie’lere kadar birçok içeceği hızlı bir şekilde hazırlayabilen ürün, kolay kullanımı, taşınabilir hazneleri ve ergonomik tasarımıyla dikkat çekiyor. Özel paslanmaz çelik bıçakları ile buz kırabilme imkanı da sunuyor. Arzum Shake ’N Take’in kullanımı, tek tuşla çalıştırma özelliği sayesinde oldukça pratik. 570 ve 400 ml kapasiteli BPA içermeyen karıştırma şişelerine kolaylıkla içme kapağını ekleyerek istenen her yere taşınabilen kişisel blender siyah, misty ve candy renk seçenekleriyle anneler için güzel bir hediye seçeneği olabilir.

Arzum Shake’n Take ürününü incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

40 yıl hatrı kalsın

Annelere en güzel hediye dedik ve sizlere önereceğimiz son hediye de 40 yıl hatrının kalacağı Türk Kahvesi makinesi. Arçelik’in K 3300 Telve Türk Kahvesi Makinesi, annenizle karşılıklı kahve keyfi yapmanız için güzel bir hediye olabilir. Paslanmaz çelik tabanlı cezvesi ile geleneksel damak zevkine uygun Türk kahvesi pişirme imkanı veren üründe, tek seferde bir fincan kahve yapılabildiği gibi, 3 kişi için de kahve hazırlanabiliyor. Taşmayı önleyen teknolojisiyle dikkat çeken üründe tek tuşla kolayca kahve yapılabiliyor. Kahveler hazır olduğunda sesli uyarı ile bildiren ürün, kompakt tasarımı sayesinde az yer kaplıyor. Kırmızı, beyaz ve siyah olmak üzere üç renk seçeneğiyle sunulan Arçelik Telve, CookSense teknolojisi sayesinde de bol köpüğüyle gerçek Türk kahvesi lezzeti sunuyor.

Arçelik K 300 Telve Türk Kahve Makinesi ürününü incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

Biraz da nostalji

Annelere en güzel hediye ne olabilir? Hayatımızdaki önemli kişilerin yer aldığı anılar şüphesiz ki diğerlerinden çok daha değerli. Bugüne kadar sizinle, ailenizle, arkadaşlarıyla olan fotoğraflarını, videolarını saklamaları için ona bir depolama ürünü satın alabilirsiniz. Çocukları ve sevdikleriyle paylaştığı anıları ölümsüzleştirmeye önem veren anneniz için Western Digital’in My Cloud Home ürünü güzel bir tercih olabilir. My Cloud Home, evdeki Wi-Fi yönlendiricisine doğrudan takılıyor ve bu sayede tüm dijital içeriği tek bir merkezde kaydedebilen, kişisel bir cihaz olarak dikkat çekiyor. Fotoğrafları ve videoları akıllı cihazlardan otomatik olarak yedekleyebilmenin yanı sıra herhangi bir kabloya ihtiyaç duymadan tüm içerikleri PC, Mac ve bulut hesapları ile senkronize edebiliyor. USB flash sürücüler ve harici sabit sürücüler gibi başka aygıtlardan fotoğrafları, videoları ve dokümanları hızlı bir şekilde içe aktarmak için yalnızca USB bağlantı noktasını kullanmak yeterli. Mobil, masaüstü ve tarayıcılar için geliştirilen My Cloud Home uygulamasıyla anneniz, internet bağlantısı olan herhangi bir yerden fotoğraflara ve videolara erişilebilmenin yanı sıra bu içerikleri yükleyip paylaşabilir.

Western Digital’in My Cloud Home ürünlerini incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

 

Cevap bırakın