Zyxel ile Bitdefender arasında kapsamlı iş birliği

Zyxel, siber güvenlik çözümlerini desteklemek için Bitdefender ile iş ortağı oldu. Bitdefender’ın anti-malware hizmetleri, ZyWALL kullanıcılarına online tehditlerden en yüksek kalitede korunmasına imkan sağlayacak. İşte detaylar…

Zyxel Communications, dünya çapında 500 milyondan fazla kullanıcıya uçtan uca siber güvenlik çözümleri ve gelişmiş tehdit koruması sağlayan küresel bir güvenlik teknolojisi şirketi olan Bitdefender ile iş ortaklığı yapıldığını duyurdu. Stratejik anlaşmaya göre Bitdefender’ın anti-malware hizmetlerini tüm Zyxel ZyWALL güvenlik cihazlarına sunacak.

Bitdefender’ın teknolojisi, ağ performansından ödün vermeden, çevrimiçi tehditlerden ağ korumasını en üst düzeye çıkarma olanağı sağlayan bir teknoloji olarak Zyxel güvenlik cihazlarının portföyüne eklendi. Saniyede 40 Gb’ı aşabilen tarama hızlarıyla, Bitdefender’ın teknolojisi sistem kaynakları üzerinde çok düşük etki ederek Zyxel kullanıcıları için güvenliği en üst düzeye çıkarıyor.

“Heyecan duyuyoruz…”

Zyxel’in Ağ Geçitleri İş Birimi Kıdemli Başkan Yardımcısı Dean Shih, “Zyxel ve Bitdefender arasındaki bu yeni iş ortaklığından heyecan duyuyoruz. Bu ittifak, müşterilerimize en iyi korumayı sağlama yeteneğimizi güçlendiriyor ve kötü amaçlı yazılım (anti-malware) önleme hizmetlerini seçerken başka bir rakipsiz seçenek sunuyor.” dedi.

Bitdefender Teknoloji Lisanslama ve Hizmet Sağlayıcıları Başkan Yardımcısı Jose Lopez, “Bu iş ortaklığı ile Zyxel müşterileri, Bitdefender’ın siber güvenlik araştırma yeteneklerinden ve güvenlik endüstrisinin ön saflarında yer almanın dünyaca ünlü taahhüdünden faydalanacak.” dedi.

bitdefenderzyxel
Yorumlar (0)
Yorum Ekle