Yeni Realme Watch 2 sahnede: İşte özellikleri

Giyilebilir cihazlar arasında kısa sürede en popüler hale gelen akıllı saatler için her geçen gün yeni bir alternatif geliyor. Ürün gamını günden güne çeşitlendiren ve Türkiye’de aktif bir şekilde yer alan Realme, yeni akıllı saat modelini tanıttı. Realme Watch 2, kare bir tasarımla bizleri karşılıyor.

Realme Watch 2 özellikleri ve fiyatı

Akıllı saatler özellikle spor yapmayı seven kişilerin aktivitelerini takip etmesi için oldukça kullanışlı. Kayış tarafında sunulan seçeneklerle daha da kullanışlı hale gelen bu cihazlar, farklı yapılarda karşımıza çıkıyor. Realme’nin yeni akıllı saati ise standart bir tasarımla geliyor.

Suya karşı dayanıklılık sunan IP68 sertifikasına sahip olan cihaz, 1.4 inç 320 x 320 piksel bir ekran ile karşımıza çıkıyor. Renkli ve dokunmatik bir ekran yapısına sahip olan cihaz IPS LCD panele ve 315mAh bataryaya sahip. Bluetooth 5.0 teknolojisi sayesinde telefonlarla etkileşime girebilen akıllı saat, kandaki oksijen miktarını ölçebiliyor ve elbette nabız takibi yapmayı da sağlıyor.

Bunlara ek olarak toplamda 90 farklı spor dalının takibini yapıyor. İlk modele göre daha fazla spor dalını destekleyen cihazda yerleşik olarak 100’ün üzerinde arayüz görünümü bulunuyor. Küresel olarak satışa sunulacak saat şu anda 55 dolarlık fiyat etiketine sahip.

akıllı saatRealme Watch 2Realme Watch 2 fiyatıRealme Watch 2 özellikleriRealme Watch 2 tasarımı
Yorumlar (0)
Yorum Ekle