Xiaomi Mi Note 10 Lite inceleme

Uygun fiyatlı telefonlar arasında tercih edilebilecek en iyi seçeneklerden bir tanesi olan Xiaomi Mi Note 10 Lite, bugünki inceleme konuğumuz oldu. Bu videomuzda Xiaomi Mi Note 10 Lite özellikleri kullanıcılara neler sunuyor yakından bakıyoruz.

Xiaomi Mi Note 10 Lite özellikleri bizlere neler sunuyor

MediaMarkt’ın internet sitesi ve mağazalarında satışa sunmuş olduğu telefon, kullanıcıları kutlu edebilecek özelliklere sahip. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım.

Kullanıcıları mutlu edecek özellikler

Telefon 6.47 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip. Telefonun sahip olduğu bu ekran, 1080×2340 çözünürlüğe sahip. AMOLED panele sahip telefonun ön kamerası, damla çentik şeklinde ekrana konumlandırılmış.  Telefon, içerisinde işlemci olarak Snapdragon 730G işlemcisi ile karşımıza çıkıyor. 8 çekirdekli işlemci, telefonun performansında büyük rol oynuyor.

Telefon arkada 4 ve önde 1 olmak üzere toplam 5 kamerası var. Akıllı telefonun ana kamerası 64 megapilsel çözünürlüğündeyken, geriye kalan kameralardan geniş açılı kamera 8 megapiksel çözünürlüğe, makro kamera 2 çözünürlüğe ve son kamera olan derinlik algılayıcısı kamera da 5 megapiksel çözünürlüğe sahip. Ön kamera ise 16 megapiksel çözünürlüğünde.

Telefon, batarya tarafında ise 5260 mAh büyüklüğünde bir batarya ile karşımıza çıkıyor. Ayrıca telefon 30W gücünde bir adaptör ile şarj oluyor. Bu güç telefonu 1 saat içerisinde şarj edebiliyor. Bağlantı tarafında ise telefon Wi-Fi 5, Bluetooth 5.0 ve NFC desteğine sahip.

video incelemexiaomi mi note 10 liteXiaomi Mi Note 10 Lite alınır mıXiaomi Mi Note 10 Lite fiyatXiaomi Mi Note 10 Lite incelemeXiaomi Mi Note 10 Lite kameraXiaomi Mi Note 10 Lite karşılaştırmaxiaomi mi note 10 lite özellikleriXiaomi Mi Note 10 Lite pubgXiaomi Mi Note 10 Lite shiftdeletenetXiaomi Mi Note 10 Lite tasarımı
Yorumlar (0)
Yorum Ekle