Xiaomi Mi 10 ile çekilen fotoğraflar ortaya çıktı

Xiaomi’nin yeni amiral gemisi 23 Şubat günü tanıtılacak. Xiaomi Mi 10 için sayılı günler kala sızıntılar ise gelmeye devam ediyor. 108 Megapiksel çözünürlüğünde ana kameraya sahip Mi 10 ve Mi 10 Pro’nun nasıl bir kamera performansı sergilediği de paylaşılan yeni fotoğraflarla birlikte ortaya çıktı.

Xiaomi Mi 10 ile çekilen fotoğraflar

Ailenin yeni amiral gemisi modelleri için yayınlanan fotoğraflarda 108 Megapiksel detayı dikkat çekiyor. Aynı zamanda 1/33 inçlik sensörün yakaladığı detaylar da fotoğraflarda öne çıkıyor.

Xiaomi Mi 10 ailesi HEIF/HEIC (Yüksek Verimli Görüntü Biçimi) özelliğini destekleyecek. HEIF, JPEG’ye kıyasla resimleri çok daha iyi sıkıştırabiliyor. Bu da yerden tasarruf etmek açısından oldukça önemli.

Xiaomi Mi 10 ile çekilen fotoğraflar ile birlikte, telefonun video performansı da ortaya çıktı. Ortaya çıkan videoda telefonun hem yakın çekim özelliğine hem de hareket halinde gösterdiği performansa dikkat çekiliyor.

Bir diğer videoda ise telefonun kamera hızına odaklanılıyor. Yalnızca 11 saniye süren videoda kameranın oldukça hızlı çekim yaptığı görünüyor.

Daha önce ortaya çıkan sızıntılarda telefonun kutusu da kendini göstermişti. Şimdi tüm gözler Xiaomi cephesine çevrildi. Telefon hakkında bilmediğimiz neredeyse hiçbir şey yok.

Xiaomixiaomi mi 10 108 mp kameraxiaomi mi 10 fotoğraflarıxiaomi mi 10 ile çekilen fotoğraflarXiaomi Mi 10 kameraxiaomi mi 10 kamera özellikleri
Yorumlar (0)
Yorum Ekle