Xiaomi Black Shark 2 Pro AnTuTu skoru ile etkiledi!

Xiaomi’nin yeni oyuncu telefonu Xiaomi Black Shark 2 Pro, önümüzdeki günlerde tanıtılacak. Modelin tanıtımına kısa bir süre kalmışken, modelin AnTuTu skoru ortaya çıktı.

Xiaomi Black Shark 2 Pro AnTuTu skoru ortaya çıktı!

Oyunculara yönelik olarak geliştirilen Black Shark modellerinin, sunduğu yüksek performans ile tanındığını biliyoruz. Genel olarak döneminin en iyi donanım bileşenlerini taşıyan modeller, performans testlerinde de oldukça iddialı skorlar ile karşımıza çıkıyorlar.

Şirketin 30 Temmuz tarihinde tanıtacağı yeni modeli Black Shark 2 Pro da, iddialı AnTuTu skoru ile karşımıza çıktı. Aldığı 405 bin puan ile oldukça ses getiren model, tam da oyuncuların istediği performansı sunacaktır.

Xiaomi Black Shark 2 Pro özellikleri nasıl olacak?

AnTuTu skor sayfasındaki özelliklere baktığımızda modelin gücünü Snapdragon 855 Plus işlemciden alacağını görüyoruz. Black Shark 2 Pro, aynı zamanda bu işlemciyi kullanan ilk akıllı telefon olacak. Bununla birlikte farklı RAM ve depolama varyasyonlarına sahip olması beklenen modelin, bu test için 12 GB RAM ve 256 GB depolama alanına sahip varyasyondan faydalandığını görüyoruz.

Black Shark 2 ProBlack Shark 2 Pro AnTuTuXiaomiXiaomi BlackXiaomi Black SharkXiaomi Black Shark 2Xiaomi Black Shark 2 Pro
Yorumlar (0)
Yorum Ekle