WhatsApp’tan kullanıcıları için yeni ‘durum’ özelliği

Dijital tarafın en popüler uygulamalarından biri olan WhatsApp için yeni bir özellik keşfedildi. Beta durumunda ve test edilen bu özellik, Android kullanıcıları için ilk gelecek gibi duruyor. WhatsApp durum güncellemesini geri alma özelliği için çalışmalarını başlattı.

WABetaInfo tarafından ortaya çıkarılan bu özellik, uygulamanın 2.21.22.6 sürümünde ortaya çıktı. Bu özelliğe göre WhatsApp durumlarına herhangi bir şey ekleyen kişiler eğer onu kaldırmak isterse silebilecek.

WhatsApp durum güncellemesini geri alma özelliği beta testinde

Belirtmekte fayda varki bu özellik şu anda beta testlerinde ve bu testlere dahil olmuş Android kullanıcılarına sunuluyor. Dünya çapında milyonlarca aktif kullanıcısı olan uygulama bu sayede durum güncellemelerini tek dokunuşla ortadan kaldırabilmeye olanak sağlamış olacak.

Özellik kullanıcılara silme işlemini hızlandırmayı sağlıyor ve yanlışlıkla yüklenen durum paylaşımlarının da önüne geçmeyi hedefliyor.

Beta sürecinden geçmesi halinde nihayet son kullanıcıya ulaşması beklenen özelliğin, gelip gelmeyeceği ise henüz kesin değil. WhatsApp hatırlatmak gerekirse daha önce birleştirilebilir çağrı özelliğini grup sohbetlerine bağlayacağı özelliğini duyurmuştu.

WhatsAppWhatsApp durum güncellemesini geri almawhatsapp yeni özellik
Yorumlar (0)
Yorum Ekle