Tanıtılmadan önce: Galaxy Watch 3 kutu açılışı videosu sızdırıldı

Samsung, Unpacked etkinliği için geri sayım sürüyor. 5 Ağustos günü düzenlenecek etkinlikle birlikte Note 20 ailesiyle tanışmış olacağız. Tabii ki Unpacked yalnızca Note 20 ailesine sahne olmayacak. Bu etkinlikte Galaxy Watch 3 akıllı saat, Galaxy Z Fold 2 katlanabilir telefon, Galaxy Buds Live kulak içi kablosuz kulaklık ve Galaxy Tab S7 tablet modeli tanıtılacak. Tanıtıma kısa süre kala Galaxy Watch 3 kutu açılışı videosunun sızdırılması ise dikkat çekti.

Galaxy Watch 3 kutu açılışı videosu ortaya çıktı

Samsung kısa süre önce resmi bir video yayınladı ve Unpacked etkinliğini duyurdu. Bundan kısa süre sonra ise beklenmedik bir şekilde Watch 3 modelinin kutu açılışı videosu internete sızdırıldı.

Samsung’un yeni akıllı saati için meraklı bekleyiş sürüyor. Yayınlanan videoda ise 41 mm’lik Galaxy Watch 3 versiyonunu görüyoruz. Saatin deri kordunu da dikkat çekiyor.

Arayüz tarafında da ilk kez gördüğümüz saat aslında bu açıdan diğer Samsung akıllı saat modelleriyle benzerlik gösteriyor. Saat, yine aktivite takibi, uyku takibi ve analizi gibi özelliklere sahip olacak.

41 mm’lik versiyon tabii ki saatin tek seçeneği olmayacak. 45 mm’lik seçenek de ailedeki yerini alacak. Her iki versiyon da Gorilla Glass koruması altında olacak ve IP68 su koruma sertifikasıyla gelecek. 8 GB Dahili depolama da saatin kozlarından biri.

TechTalkTV tarafından yayınlanan videoya buradan gidebilirsiniz.

galaxy watch 3galaxy watch 3 kutu açılışıgalaxy watch 3 özelliklerisamsungsamsung galaxy watch 3
Yorumlar (0)
Yorum Ekle