Sony’den yeni monitör markası: TRIMASTER HX

Japon teknoloji şirketi Sony, yeni teknoloji markası TRIMASTER HX’in tanıtımını gerçekleştirdi. İşte detaylar…

Sony, yeni 4K HDR referans monitörü ile birlikte TRIMASTER HX markasını da piyasaya sürüyor. BVM-HX310 referans monitörü, 1.000.000:1 kontrast oranıyla 1000 nit’e varan parlaklığa sahip 4K HDR içerik üretiyor.

Sony, IBC 2018’de yeni 31 inç Sınıf 1 referans monitörü BVM-HX310’un tanıtımını yaptı. Monitör, profesyonel içerik oluşturuculara kritik görüntülerde güvenle karar almalarını sağlayacak doğru renk üretimini ve yüksek kontrastlı performansı sağlıyor. Yeni referans monitörünün lansmanı, aynı zamanda Sony’nin yeni teknoloji markası TRIMASTER HX’in tanıtımına da ev sahipliği yapıyor.

Sony’nin yeni teknoloji markasındaki HX, hem HDR (“H”) hem de Likit Kristal (Xtal) Ekran (“X”) teknolojilerinin bir kombinasyonu. Bu gruptaki tüm monitörler, renk üretiminde doğruluk ve tutarlılık sunuyor.

Sony Profesyonel Çözümler Avrupa Ürün Yönetimi Başkanı Norbert Paquet, “Profesyonel içerik oluşturucular Sony’den bir referans monitörü seçtiklerinde, çözümlerimizin güvenilir görüntü kalitesi sunmasını bekliyorlar” dedi ve ekledi:
“TRIMASTER HX, tutarlı görüntü kalitesinin yanı sıra en derin siyahlarla doğru renk üretimi sunmak ve güncel referans monitörümüz BVM-X300 ile tutarlı, yüksek kontrastlı performans sağlamak için Sony tarafından belirtilen milyon kontrastlı LCD paneli ve eşsiz panel kontrol teknolojisini içeren yeni bir marka yelpazesi.”

monitörsonySony TRIMASTER HXTRIMASTER HX
Yorumlar (0)
Yorum Ekle