Snapdragon 865 Plus’ı kullanacak ilk telefon ortaya çıktı!

Android telefonlarda sıkça görmeye alışkın olduğumuz işlemci modellerinin üreticisi olan Qualcomm, en güçlü mobil işlemcisi ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Snapdragon 865 Plus tanıtım tarihi, bu işlemciyi kullanacak ilk telefon detayları ile beraber belli oldu!

Snapdragon 865 Plus tanıtım tarihi belli oldu!

Akıllı telefonlar için ürettiği işlemciler ile tanınan Snapdragon, yeni işlemcisi ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Qualcomm Snapdragon 865 Plus olarak adlandırılan işlemci, şu ana kadar Android telefonlarda kullanımını gördüğümüz en hızlı işlemcilerden birisi olacak. Akıllı telefon üreticileri, bu işlemciyi amiral gemilerinde kullanbacak.

Ice Universe‘in Twitter’dan ortaya çıkardığı bilgiye göre Snapdragon 865 Plus, Qualcomm’un bu yılın başında duyurduğu gibi Temmuz ayında tanıtılacak. Bu tanıtım haberi ile beraber gelen diğer detaylar ise Samsung’tan yeni telefon bekleyenleri sevindirdi. Samsung, yakın zamanda Galaxy Note 20 serisini tanıtmaya hazırlanıyor ve bu tanıtım tarihi ile beraber gelen habere göre Qualcomm Snapdragon 865 Plus işlemcisi ilk olarak bu seride kullanılacak. Kısacası, Android telefonların en gözde işlemcisi yakın zamanda karşımıza çıkacak ve bu mobil işlemciyi kullanan ilk akıllı telefon üreticisi Samsung olacak.

Snapdragon 865 PlusSnapdragon 865 Plus kullanan ilk telefonSnapdragon 865 Plus tanıtım tarihi
Yorumlar (0)
Yorum Ekle