Samsung’tan 5 Ağustos’ta 5 yeni model!

Teknoloji dünyasında o yıla damga vuran bazı önemli etkinlikler oluyor. Samsung’un Unpacked etkinliği de bunlardan biri. Her yıl düzenlenen Unpacked etkinliğinde Samsung’un o yıla damga vuran ürünlerini ilk kez bir arada görüyoruz. Bu yıl için de beklenen tarih 5 Ağustos. Peki, bu yıl Samsung Unpacked etkinliği hangi ürünlere sahne olacak?

Samsung Unpacked etkinliği için geri sayım başladı

Samsung, yaptığı bir duyuruyla Unpacked etkinliği için 5 Ağustos tarihini belirlediğini açıkladı. Şimdi ise sıra tanıtılacak ürünlere geldi. Daha önce de bilindiği gibi bu etkinliğin yıldızı tabii ki Galaxy Note 20 Serisi olacak. Ayrıca bu model ailesine yeni katlanabilir telefon modeli Galaxy Z Fold 2 eklenecek. Ayrıca tabii ki bu telefonların bazı aksesuarları da yine etkinlikte boy gösterecek.

Note 20 ailesi ve Fold 2 modelinin yanı sıra etkinlikte tanıtılacak modeller ise Galaxy Tab S7 tablet, Galaxy Watch 3 akıllı saat ve Galaxy Buds Live kablosuz kulaklık modeli olacak.

Etkinlikle ilgili Samsung Mobile CEO’su Tae-moon Roh’dan da önemli bir açıklama geldi.

Roh, şirketin 5G cihazlara odaklanmaya devam edeceğini ve AR-GE yatırımlarının da elden geçirildiğini belirtti. Ortaklıklarını güçlendirmek için yeni adımlar da atacak olan Samsung, işletim verimliliğini optimize etme çabalarını da sürdürecek. Unpacked etkinliğinde tanıtılacak 5 cihaz için de konuşan Roh, bu cihazların markanın yenilikçi vizyonunu temsil edeceğinin de altını çizdi.

samsungsamsung unpacked 2020samsung unpacked etkinliğiunpacked etkinliği
Yorumlar (0)
Yorum Ekle