Resident Evil dizisinin açıklama metni ortaya çıktı

Uzun yıllardır efsanevi oyunların filmleştirildiğine şahit oluyoruz. Son zamanlarda ise bu alışkanlığın yerini diziler alıyor. Resident Evil’ın dizisi için de ilk sızıntılar yaklaşık bir yıl önce ortaya çıkmıştı. Şimdi ise Resident Evil dizisi ile ilgili açıklama metni yayınlandı. Netflix, bu metni hızlıca kaldırsa da yayınlanmıştı bir kere.

Resident Evil dizisi ile ilgili açıklama metni

İkonik oyun serisinin dizi olarak izleyicilerin karşısına çıkacağına dair sızıntılar bir yıl önce ortaya çıkmıştı. Bir Netflix dizisi olarak hayatımıza girecek olan dizi ile ilgili bir yıldır derin bir sessizlik söz konusuydu. Ancak, Netflix tarafından yayınlanan bir açıklama metni ile bu sessizlik bozuldu. Netlfix kısa sürede bu metni kaldırmış olsa da metin kayıt altına alınmış oldu.

Ortaya çıkan açıklama metnine göre dizi, Clearfield isimli kurgusal bir şehirde geçecek.

İşte o açıklama metni:

Açıklamaya göre, Clearfield şehri Umbrealla Corporation, hizmet dışı bırakılan Greenwood Asylum ve Washington D.C.’nin gölgesi altında. T-Virüs’ün keşfinden 26 yıl sonra, bugün, üçlünün elindeki tuttuğu sırlar, salgının ilk belirtileriyle birlikte ortaya çıkmaya başlayacak.

Umbrella Corporation olmadan bir Resident Evil düşünülemez. Clearfield şehri ise alıştığımız Raccoon City’den sonra nasıl bir etki yaratacak ilerleyen zamanda göreceğiz.

Şimdilik Netflix’in bu diziyi ne zaman karşımıza çıkaracağı ise bilinmiyor.

netflixResident Evilresident evil dizisiresident evil netflix
Yorumlar (0)
Yorum Ekle