Redmi K20 batarya özelliği doğrulandı

Yeni akıllı telefonlar ile ilgili sızıntılar zaman zaman gündeme geliyor. Ancak bazen de sızıntılara gerek kalmadan telefon üreticileri tarafından bu bilgiler karşımıza çıkıyor. Son olarak Redmi K20 batarya özelliği ortaya çıktı.

Redmi K20 batarya detayı belli oldu

Redmi K20 batarya özelliği ile ilgili daha önce ortaya çıkan sızıntılar böylelikle doğrulanmış oldu. Akıllı telefon 4.000 mAh bataryadan beslenecek. Ortaya çıkan afişte telefonun 4.000 mAh bataryaya sahip olduğu görülüyor. Ayrıca Çince olarak ‘Daha fazlasını isteyin’ yazıyor. Bu batarya bilgisi Redmi K20 modeline ait olabileceği gibi Redmi K20 Pro’ya da ait olabilir. Bunun cevabını yakın zamanda düzenlenecek lansmandan sonra öğreneceğiz.

Redmi K20 batarya özelliğinin şaşırtıcı olmadığını söyleyebiliriz. Redmi 3 modelinde de aynı batarya kullanılıyor. Ancak telefondan beklenen en önemli özelliklerden biri hızlı şarja sahip olması. Aynı zamanda akıllı telefon 960 FPS ağır çekim moduna da sahip olacak.

28 Mayıs günü tanıtılacak olan telefonda 48 MP ana kamera yer alıyor. Gorilla Flass 6 ile korunan AMOLED ekrana sahip telefon gücünü ise Snapdragon 855’ten alıyor.

RedmiRedmi K20Redmi K20 kameraredmi xiaomi
Yorumlar (0)
Yorum Ekle