Oyuncuları sevindirecek yılbaşı hediyeleri

Özel günlerde ya da sıradan günlerde, hediyeleşmek her zaman güzeldir. Bu yılı oyuncu bir yakınınızı güzel bir hediyeyle sevindirerek kapatmak daha güzel olabilir. Peki, oyunları tutkuyla oynayan birini en çok ne sevindirebilir? Oyuncular, oyun oynarken klavye ve mouse kalitesini oldukça önemser. Kalitesinin yanı sıra oyun oynadıkları ortamın renkli, ışıl ışıl olması da onlar için avantaj. Biz de ‘Oyuncuları sevindirecek yılbaşı hediyeleri neler?‘ sorusuna bu yazımızda yanıt veriyoruz.

Oyuncuları sevindirecek yılbaşı hediyeleri neler?

Oyuncuları sevindiren yılbaşı hediyelerine binlerce örnek verebiliriz. Fakat biz bu yazımızda bunların yalnızca bir kısmını listeliyoruz.

Klavyenin önemi

Klavyeler bilgisayarların en temel gereksinimlerinden biridir. Bilgisayar ve kullanıcılar arasında iletişim için köprü vazifesi gören klavyeler bu anlamda büyük bir öneme sahip. Veri girişi için kullanılan klavyeler fareler kadar popüler. Özellikle oyuncular için büyük bir öneme sahip olan klavyeleri doğru bir şekilde seçmek oyunlarda başarıya bir adım daha yaklaştırmak için son derece önemli.

Rampage KB-R45 Crash

Kırmızı, mavi ve mor olmak üzere 3 farklı LED aydınlatma seçeneği sayesinde gece ve loş ortamlarda rahatça oyun oynatan klavye, bu sayede ortamınızı da renklendirmeyi başarıyor. LED aydınlatmanın ışık şiddetini isteğinize uygun olarak artırabilir ve azaltabilirsiniz. Fonksiyon tuşunu kullanarak renk seçeneklerinden size en uygun olanı rahatlıkla seçebilirsiniz.

Trust 22507 GXT 830-RW Avonn

3 farklı LED aydınlatma ile birlikte renklendirilen klavye, sabit renkli ışıkların yanı sıra gökkuşağı gibi efektlerle de ışıklandırılabiliyor. Klavyenin 12 tane multimedya tuşunun olmasının da bilgisayar kullamını kolaylaştırdığını belirtelim. Bu sayede ses açma, ses kapama gibi fonksiyonları daha rahat kontrol altına alabilirsiniz.

Logitech G413

Profesyonel oyuncular için tasarlanan Logitech G413, özellikle mekanik olması ve kolay taşınabilir olmasıyla ön plana çıkıyor. Yanında taşıma kılıfı ile birlikte gelen klavyenin mekanik yapıda olması sayesinde daha iyi bir oyun deneyimi elde edebilirsiniz.

Olmazsa olmaz: Mouse’lar

Mouse’ların oyuncular için klavyeden daha önemli bir ekipman olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle CS: GO gibi FPS oyunlarını oynayan oyuncular için mouse’ların hassasiyeti gibi unsurlar oldukça önemli. Tabii bunun yanı sıra oyuncuların olmaza olmazı ışıklandımaları da mouse’larda görmek birçok oyuncuyu mutlu edebilir.

Logitech G502 Hero

Özellikle tasarım detaylarıyla dikkat çeken Logitech G502 Hero, bunun yanı sıra ayarlanabilir ağırlığı ile de beğeniliyor. Ağırlık modülleri sayesinde kullanıcıya en uygun ağırlığı sunan mouse, 16.000 DPI’a kadar hassasiyet sunuyor. Kablolu yapıya sahip olan mouse, 11 adet programlanabilir tuşa sahip.

Inca Anahita

Özellikle uygun fiyatlı oyuncu ürünleriyle karşımıza çıkan Inca’nın mouse modeli de listemizde yer buluyor. Sade ve şık bir tasarıma sahip olan Inca Anahita, sadelik ve RGB aydınlatmasıyla beğenileri kazanıyor. 4 adet programlanabilir tuşa sahip olan mouse, bilgisayar yazılımı ile birlikte rahatlıkla kontrol edilebiliyor.

Bir oyunda ses her şeydir

Oyunun içinde hissetmek için kulaklık şart. Dolayısıyla oyuncuların zevk alması için de kulaklıklar, olmazsa olmazlar arasında yer alıyor. Kulaklıklarda da performans kadar tasarım da oyuncular için önemli kriterlerden biri.

Steelseries Arctis 3

Oyunculara yönelik ekipmanlarıyla ön plana çıkan Steelseries, Arctics 3 oyuncu kulaklığı ile birlikte oyuncuların ses konusundaki ihtiyaçlarına karşılık vermeyi başarıyor. Özellikle beyaz rengiyle oldukça sade tasarıma sahip olan kulaklık, oyuncular için ideal kulaklıklar arasında yer alıyor.

Rampage SN-R11 Clash

Uygun fiyatlı ürünleriyle karşımıza çıkan Rampage, kulaklık tarafında da oldukça başarılı imza atmayı başarıyor. Oyunculara hitap eden tasarımı ile birlikte kulaklık, kırmızı sabit aydınlatma ile geliyor.

en iyi yılbaşı hediyeleriincalogitechoyun dünyasıoyuncularoyuncular için ekipmanoyuncular için yılbaşı hediyelerirampageteknolojik yılbaşı hediyeleritrustyılbaşı hediyeleri
Yorumlar (0)
Yorum Ekle