Öğrencilere en güzel karne hediyesi seçenekleri

Bir eğitim yılı daha geride kalırken, öğrenciler yılın yorgunluklarını atacakları uzun bir tatile çıkacak. Öğrencilerin başarı oranına göre güzel bir ödülü hak ettikleri kuşkusuz. Bu yazıda karne hediyesi almayı düşünen aileler için teknolojik seçenekler öneriyorum. Seçim yaparken ürünlerin teknolojik olarak gelişmiş özelliklere sahip olmasına ve fiyat seviyesi olarak aile bütçesini yormamasına dikkat ettim. Gelin şimdi karne hediyesi seçeneklerine yakından bakalım.

SAMSUNG GALAXY J7 Core Akıllı Telefon

Bugün akıllı telefonlar öğrencilerin vazgeçilmezleri arasında ilk sırada. SAMSUNG GALAXY J7 Core model akıllı telefon, hem teknik donanım hem de fiyat seviyesi açısından makul bir seçenek olarak öne çıkıyor. SAMSUNG GALAXY J7 Core Akıllı Telefon hakkında daha fazla detay ve fiyat bilgisini buradan alabilirsiniz. Farkı ürünlere göz atmak isterseniz, tüm akıllı telefon kampanyalarını ise buradan inceleyebilirsiniz.


ACER ES1 533 P8VL Dizüstü Bilgisayar

Öğrencilerin hem eğitim hem de eğlence aracı olarak kullanabilecekleri dizüstü bilgisayarlar, karne hediyesi olarak düşünülebilecek seçenekler arasında ilk sıralarda yer alıyor. ACER ES1 533 P8VL model dizüstü bilgisayar bütçenizi yormayacak fiyatıyla sizi, teknik yetenekleriyle de hediye edeceğiniz öğrenciyi memnun edecek seviyede bir ürün. ACER ES1 533 P8VL Dizüstü Bilgisayar hakkında daha fazla detay ve fiyat bilgisini buradan alabilirsiniz. Tüm bilgisayar-tablet kampanyalarını ise buradan inceleyebilirsiniz.


POLAR A360 L Kondisyon İzleyici

Karne hediyesi olarak MediaMarkt’ın akıllı saat kategorisinden seçtiğim ürün ise POLAR A360 L Kondisyon İzleyici. 30 metreye kadar su geçirmez olan bu kondisyon izleyici bilekten kalp atış hızı izleme, 7/24 etkinlik takibi, kişisel antrenman rehberi özellikleriyle öğrencileri spora teşvik etmek için ideal bir seçenek. Sportif özelliklerinin yanı sıra tarih ve saat bilgisi de veren POLAR A360 L Kondisyon İzleyici hakkında daha fazla detay ve fiyat bilgisini buradan alabilirsiniz. Tüm akıllı saat kampanyalarını ise buradan inceleyebilirsiniz.


FUJIFILM Instax Mini 9 Smo Instant Kamera

Tatilde keyifli fotoğraflar çekmek ve çekilen fotoğrafları uzun yıllar saklamak için anında kart baskısı yapan Instax Mini 9 model kamera, ideal bir hediye seçeneği olarak karşımıza çıkıyor. Instax Mini 9, ön kısmında yer alan ‘selfie’ aynası sayesinde kullanıcılara kolaylıkla özçekim yapma imkanı sunuyor. Kameradan çekim sonrası fotoğraf siyah bir kart olarak çıkıyor, birkaç dakika içinde de resim görseli beliriyor. FUJIFILM Instax Mini 9 Smo Instant Kamera hakkında daha fazla detay ve fiyat bilgisini buradan alabilirsiniz. Tüm foto-kamera kampanyalarını ise buradan inceleyebilirsiniz.


SONY Playstation 4 Slim 1TB E Konsol + God of War Oyun

Tatilde öğrencileri en çok memnun edecek hediye seçeneklerinden biri de en popüler oyun konsolu SONY Playstation 4 Slim olabilir. En popüler oyunlardan God of War ile birlikte gelen bu oyun konsolu, uygun fiyatı ve makul ödeme seçenekleriyle alışveriş listenizde yer almaya aday. SONY Playstation 4 Slim 1TB E Konsol + God of War Oyun hakkında daha fazla detay ve fiyat bilgisini buradan alabilirsiniz. Tüm konsol-müzik-eğlence kampanyalarını ise buradan inceleyebilirsiniz.


AXEN Kapadokya 32 inç Uydu Alıcılı HD Ready TV

Seçtiğim son karne hediyesi seçeneği ise, öğrenci odalarında yer alabilecek bir televizyon. 32 inç (82 cm.) ekranlı bu ürün, dahili uydu alıcısıyla birlikte geliyor. Bu sayede ayrıca uydu alıcısı satın almaktan sizi kurtarıyor. 16:9 görüntü oranı, HD Ready (1366 x 768 piksel çözünürlük) destekleyen bu televizyonda LED ekran teknolojisi kullanılmış. AXEN Kapadokya 32 inç Uydu Alıcılı HD Ready TV hakkında daha fazla detay ve fiyat bilgisini buradan alabilirsiniz. Tüm televizyon kampanyalarını ise buradan inceleyebilirsiniz.

Sorularınız olursa yorumlardan bana ulaştırabilirsiniz

Bu yazıda size, en güzel karne hediyesi seçenekleri hakkında bilgi vermeye çalıştım. Daha fazla seçenek için MediaMarkt’ın Karne Hediyesi kategorisini buraya tıklayarak görebilirsiniz. Konuyla ilgili sorularınız olursa, aşağıdan yorum bırakarak bana ulaştırabilirsiniz. Şimdilik hoşça kalın.


MediaTrend’de yayınlanan diğer yazılarıma göz atmak ister misiniz?

Samsung Galaxy S10 neler getirecek?

Facebook’ta güvenliğiniz için yapmanız gereken ayarlar

WhatsApp’a alternatif iletişim araçları

ACER ES1 533 P8VLakıllı saatAXEN KapadokyaAXEN TVbilgisayarcep telefonudizüstü bilgisayareğlencefotoğraf makinesifujifilmFUJIFILM Instaxgod of warHD Ready TVhediye seçeneklerikamerakampanyakarne hediyelerikarne hediyesikarne ödülükarne tatilimanşetmelih bayram dedemüzikokul tatilioyun konsoluPlaystation 4 SlimPOLAR A360 LsonySONY Playstation 4 Slimtablettatil hediyesitelevizyonUydu Alıcılı TVyaz tatili
Yorumlar (0)
Yorum Ekle