iPhone 12 tanıtım tarihi sızdırıldı

Apple, her yıl eylül ayında, iPhone ailesinin en yeni üyelerini karşımıza çıkarıyor. Bu etkinliğin ardından koca bir yıl damga vuracak iPhone modellerini tanımış oluyoruz. Bu yıl da artık yavaş yavaş geri sayım başlıyor. Şimdi ise iPhone 12 tanıtım tarihi ile ilgili yeni bir sızıntı ortaya çıktı.

iPhone 12 tanıtım tarihi için geri sayım başlıyor

iPhone 12 model ailesini eylül ayında düzenlenen etkinlikte ilk kez göreceğiz. Çevrimiçi olarak düzenlenecek etkinliğin tarihine ilişkin yeni bir iddia ortaya çıktı. iHachtu Pro isimli hesabın iddiasına göre, etkinlik için belirlenen tarih 8 Eylül. Bu etkinlikte iPhone 12 ailesiyle birlikte Apple Watch Series 6 modelini ve yeni bir iPad modelini göreceğiz. Ek olarak, AirPower da yine bu etkinlikte boy gösterecek.

İddialarda 27 Ekim günü da dikkat çekiyor. Bu etkinlikte ise Apple Silicon işlemcilerin kullanıldığı yeni Mac modelleriyle yeni iPad Pro modelleri sahneye çıkacak. Ekim ayında düzenlenecek etkinlikte Apple AR gözlüğün tanıtılacağı da konuşuluyor.

Tabii ki tüm bu tarihler şimdilik yalnızca iddia seviyesinde. Apple cephesinden etkinlik günleriyle ilgili yapılmış resmi bir açıklama bulunmuyor. Ancak, iddialar doğru çıkarsa iPhone 12 ailesiyle tanışmak için yaklaşık 1 ayımızın kaldığını söyleyebiliriz.

Appleapple iphoneApple iPhone 12iPhone 12iPhone 12 tanıtım tarihi
Yorumlar (0)
Yorum Ekle